Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Előfordul, hogy eleged van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy eleged van a férjedből, és egy kis egyedüllétre vágysz?

Figyelt kérdés

Ilyenkor hogyan kapcsolódsz ki, hová mész, mennyi időre?

Milyen gyakran fordul ez elő?



2021. nov. 29. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
nincs.
2021. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze,volt ilyen,de már elváltam.

Évente 1-2 alkalommal ment a haverokkal 2-3 napra túrázni.

Ilyenkor napokig pizsamában filmet néztem és reggeltől estig csokit ettem.

Ó..de szép idők voltak 😀

2021. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a férjem, és nemsokára szakítunk, de leírom


Amikor ő nincs otthon, minden olyat csinálok, amit "utál" és előtte nem lehet.

(Nekem nem az a kikapcsolodas, ha nem lehetek otthon.nekem az otthon a kikapcsolódás)


Pl imádok a hálószobai ágy helyett a "bunkeres" párnákkal teli nappali nagy ágyon aludni, vagy csak ott "bújva" netezni, vagy filmezni, vagy tanulni, vagy home office ban lenni (párom viszont utálja, ha nem vele alszom a hálóban, és ha netezem, ha nem normálisan az asztalnál vagyok home office ban, nála mindennek olyan "előírt szabványszerűen katonásan" kell működnie.


Vagy megtartom a kávészeánszom, 3 színű kávé tejhabbal, mellette zene, és ablakon ámuldozva kifelé kávézgatok (páro ki van akadva azon is, hogy miert kell nekem külön körítés a kávéhoz, miert nem lehet gyorsan meginni egy eszpresszót és kész)


Vagy pl csinálok sötétben gyertyás fürdőzést zenével vagy énekelek (ha otthon van, akkor játszanom kéne neki a szexi erotikus nőt a habokkal, ha nincs otthon akkor meg nem és lazíthatok, vagy pont fordítva, be se jön hozzám a fürdőbe, mintha otthon se lenne, vagy mintha csak egy lakótárs lenne, hogy ő nem zavar, es egyenesen ignorálva érzem néha ilyenkor magam. Mintha kényezeresen kerülné a fürdőt, míg bent vagyok. És a hangom jobb, ha inkább nem hallja.


Habár megesett màr olyan, hogy amiért otthon van, inkább lementem a ház elé kávézni, netezni 10 percre inkább. Hát lejött utánam, hogy vajon kivel kell nekem telefonálni, biztos azért mentem le. És nem hitte azt el hogy csak nyugodtan akarom indítani a reggelt, ahogy én szeretném. (Habár így már nem volt nyugodt a reggelem.)

2021. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as, nem tartod gáznak, hogy teljesen feladod önmagad a pasid hisztije miatt?

Én már rég kidobtam volna egy ilyen embert, aki mellett nem lehetek önmagam.


De ha neked ez így jó... csak szr lesz 10+ év után rádöbbenni, hogy nem is éltél (és itt pont az ilyen apróságokra gondolok, hogy nem home-office-olhatsz a kanapén...), meg folyamatosan azt figyelted, neki mi jó.

2021. nov. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oké, látom, te is "nemsoká" szakítasz... barátnőmnél ez a nemsoká 9 évig tartott ;)
2021. nov. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4# azzal kezdtem, hogy nemsokára szakítunk. Képtelenség vele élni. Egy teljesen érzéketlen ember. A végét járjuk. Már nelküle építgetem az életem.
2021. nov. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én meg most látom az 5#-t.


Mi karácsonykor már nem leszünk együtt. Nőzik is. Vannak dolgai rendesen. Ez a kapcsolat már lecsengett. Tipli van.

2021. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem konkrétan a férjemből van elegem, semmi bajom vele, szimplán csak szeretek egyedül lenni néha. Úgy oldom meg, hogy mikor éjszakás, úgy alakítom, hogy korán letegyem a gyerekeket aludni és enyém az egész este. Vagy néha, ha nagyon elegem van, megkérem, hogy menjen el velük az anyjáékhoz egyik nap délelőtt, és maradjanak estig (ők amúgy is így szoktak unokázni, hogy egész napra elkérik őket, ilyenkor megkapják a fiukat is grátisznak :D). Ő is igényli amúgy néha az egyedüllétet, de neki könnyebb, a munkahelyén 12 órát egyedül van, és alig van dolga, főleg, ha éjjeles.

De amúgy egyikünk se az a fajta, aki kényszeresen ugrál a másik fején. Néha este, amikor már alszanak a gyerekek, ha érezzük a másikon, hogy most inkább nyugiban lenne, mindketten elfoglaljuk szépen magunkat, és szinte olyan, mintha egyedül lennénk.

2021. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen ,előfordul. Ez normális hogy mindenkinek szüksége van egy kis egyedül létre!
2021. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nancy666 ***** válasza:

Szia!


Érdekes, akkor nem csak az én férjem kapott gellert karácsony előtt.Szerintem van valakije,de válás lesz ebből fixen.

Nekem akkor volt elegem belőle,ha takarítás közben láb alatt volt.Szerettem vele mindent együtt csinálni ezen kívül :)

2021. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!