Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfitársak! Ti a társatokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti a társatokkal való együttlét hányadik évében vágytatok már friss húsra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon az utóbbi hónapokban, hogy 7 év után meguntam a nőt, mint szexuális partner, aki már nem mellesleg a feleségem. Szeretem, vele akarom leélni az életem, vele tervezek a jövőben is, de egyszerűen nem tudom magam "rávetni". Inkább magamhoz nyúlok sokkal gyakrabban. Igaz, ő sem erőlködik ezen, és voltak elutasításai is, ami után picit ki is ábrándultam a vele való szexeléstől.

Nem akarok válni, de a szexre szükségem van. Nagyon. Van így más is? Ha igen, mikor érezte ezt és hogyan oldotta meg ezt a problémát?

32 éves férfi vagyok.


2021. nov. 22. 15:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a magas libidósok vannak többségben. Hisz akkor nem kéne rohanni szexelni, hanem megismerhetnénk a másikat, és kiderülne házasság előtt, hogy kinek milyen igényei vannak.


És nem fehér holló, csak akinek nincs panasza, az nem fog ide kérdést kiírni, hogy nincs problémája.

2021. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

50-es: ennyi.

Aki szeret szexelni, az szexelni fog.

Aki szeret táncolni, az táncolni fog akkor is, ha a férje büdöset fingik, vagy nem teregette ki a ruhát.

2021. nov. 24. 12:56
 53/63 anonim ***** válasza:
0%

"Aki szeret táncolni, az táncolni fog akkor is, ha a férje büdöset fingik, vagy nem teregette ki a ruhát."


Nem.

2021. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:
Nem hát. A retek férfiak tehetnek arról is, hogy a feleségnek nincsen hobbija, mert undorodik a férjétől.
2021. nov. 24. 13:18
 55/63 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félreértettelek, együtt táncolnának?
2021. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, nem szerencse kérdése.

Mindketten olyan párt választottunk magunknak ( egymást), akivel igazi, erős érzelmek, és a személyiségünk értékrendünk összepasszolása mellett, hasonlóak a szexuális igények is. Igen, mindketten gyakran szeretjük csinálni, minőségi és mennyiségi szexuális életünk van, és ez az első évben is így volt, meg most is.

Nem egy olyan extra dolog. Csak mert te szarul választottál magadnak párt, nem illetek össze, ga valaha steretted is, mára egyértelműen nem, ( hitel vagyon, gyerek tart össze titeket), attól még létező dolog hosszú évek után is szerelemmel szeretni és vonzódni a kedvesünkhöz.

Te nem tudtad összehozni, mert balf@@sz vagy, de ettől mêg mások élhetnek boldog kapcsolatban, házasságban hosszú évekig.

De vígasztald csak magad nyugodtan azzal, hogy szerinted 95% ugyanolyan töketlen mint te.

2021. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

Azt irtad, hogy meguntad a nőt mint szexuális partner, ez itt a baj, a legtöbb ember úgy választ magának feleség/férjet, hogy nem ismeri meg előtte a másikat, nem mérlegeli, hogy mit is akar a másiktól, akik fejest ugranak a jó szexek után a házasságba, de nem ismerik lelkileg a társukat mélységében, csak a pillanatnyi örömöket hajszolják, és ha az megy akkor azt hiszik, hogy életük végégig ez igy is marad.


A másik véglet, pedig aki azt nézi a másikban, tud-e főzni, van-e szociális érzékenysége, jó anya lesz-e, ha ezek kipipálva, nem forditanak figyelmet, hogy észrevegyék milyen is a szex vele, ezért

mindkettő azoktól szenved amire nem forditott kellő figyelmet,


1. aki csak a szexet nézte

2. akit csak a gazdasági –társadalmi elvárások szerint választott.

Mi a közös a kettő tipusban?


1. aki szexuális alapon válaszott annak hiányzik a társ, nem tud vele kiteljesedni,

2 aki társadalmilag választott annak pedig a szexuális téren vannak gondok…


Mi a probléma a választásban?


Sokan nem tudatosan választanak partnert, és itt az eredménye…HIÁNY- ban élnek, majd betegségeket kreálnak miért, mert olyan kapcsolatban élnek amiben nem boldogok egymással, pótlásokkal, élik töltik ki az életüket, és közben belül a lelki mélységükben pedig orditanak a fájdalomtól a hiánytól a magánytól, a vágytalanságtól…



BETEGSÉGEKET kreálnak- az elfojtásból- RÁK- keletkezik ezekről mit sem sejtő és büszkén kijelentik ezek az emberek, hogy akkor is benne maradnak egy rossz kapcsolatban ami mérgező, lelkileg romboló, mit sem sejtvén, hogy elkezdték mérgezni a testüket-lelküket a boldogtalan kapcsolatban.



Majd évek múlva mikor már mind a kettő félnek, egészségügyi és egyéb betegségek jelentkeznek akkor sem jönnek rá, hogy miért is vannak ezek….

2021. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
33%
56. Még jó hogy te zseni vagy! Ritka bunkó paraszt a hozzá állásod, akkor ezek szerint akinek nem tökéletes az élete, az balfsz. Innen gratulálok te címeres ökör! Nem kívánok rosszat, te magad kísérted a sorsod.
2021. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
33%
57. Nagyon kevesen választhatnak partnert, a többség csak elfogad vagy beletörődik. Soha nem voltam olyan helyzetben, hogy nők tucatjai közül választhattam volna, azzal voltam, akivel nagyjából passzoltunk. A jelenlegi párommal nem jó a szexuális életünk, mivel asszexuális. A többi okés. Viszont jelenleg, sőt a múltban sem volt lehetőségem ismerkedni. Egyedül sem szeretnék élni. Így ez van, és nagyon sokan vannak ezzel ugyanígy. Persze lehet valakinek óriási szerencséje, hogy egyből minden passzol. Viszont nekik meg nem kellene magas lóról osztani az észt, hogy ők aztán mennyire pengék és tudatosak. Én is az vagyok, ugyanis a szexen kívül parádés a közös életünk, rengeteg komoly dolgot valósítottunk meg már eddig is. Váljak el? Minek? Hogy legyen szex? Na és a jelenlegi tökéletesen működő dolgok? Nem hiszem hogy találnék hasonlót. Ott meg szex lenne, csak a komoly életviteli dolgok nem mennének.
2021. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
15%
59. Mindenkinek van lehetősége ismerkedni, senki nem tiltja meg neked sem. Ha nem vagy lusta, ismerkedsz, kezdeményezel minél többet, minél hosszabb ideig, annál több esélyed van. Szóval ez a " nincs lehetőségem ismerkedni" egy elég szar kifogás.
2021. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!