Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfitársak! Ti a társatokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti a társatokkal való együttlét hányadik évében vágytatok már friss húsra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon az utóbbi hónapokban, hogy 7 év után meguntam a nőt, mint szexuális partner, aki már nem mellesleg a feleségem. Szeretem, vele akarom leélni az életem, vele tervezek a jövőben is, de egyszerűen nem tudom magam "rávetni". Inkább magamhoz nyúlok sokkal gyakrabban. Igaz, ő sem erőlködik ezen, és voltak elutasításai is, ami után picit ki is ábrándultam a vele való szexeléstől.

Nem akarok válni, de a szexre szükségem van. Nagyon. Van így más is? Ha igen, mikor érezte ezt és hogyan oldotta meg ezt a problémát?

32 éves férfi vagyok.


2021. nov. 22. 15:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

Akármennyire toljátok, nem fogok elválni. És örülnék neki, ha olyanoktól kapnék választ, akik hasonló cipőben vannak.

A 150 éve szeretem a feleségemet és az incelek maradjanak távol a kérdéstől.

2021. nov. 22. 15:27
 12/63 anonim ***** válasza:
96%

Szerepjáték? Nyilvános szex? Egymás napokon keresztüli "húzása"?


Nem másik partnert kell találni, a jelenlegivel kell feldobni a dolgokat, ha kell, ülj le vele beszélgetni erről. Ez a kettőtök dolga, nem velünk fogsz megoldást találni.

2021. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
95%
Menjetek el szexuálpszichológushoz. Ez olyan probléma amiről kellemetlen beszélni, de beszélni kell róla máshogy nem fog megoldódni.
2021. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
57%

Akkor ne válj el! Éld le az életedet szex nélkül. De akkor nem értem ,hogy mi a kérdésed!

Nem kívánjátok egymást, és ennyi! Téma lezárva!


Kicsit röhejes, hogy te próbálsz itt sértegetni másokat, hogy incelek, miközben 30 évesen nem tudod megdugni rendesen a feleségedet!

2021. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak rosszabb lesz, gyereket ne csináljatok.
2021. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
76%
Az a jó válasz, hogy csald meg?
2021. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
23%
kb. a 34-edik percben.
2021. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem akarsz elválni? Hitel, gyerek vagy félsz, h nem találsz mást?


Amúgy mit szólnál hozzá, ha a következő 30 évben évi 1-2 szex lenne?

2021. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:
Hitel és közös vagyon miatt.
2021. nov. 22. 16:09
 20/63 anonim ***** válasza:
72%

Ne hallgass azokra, akik azt mondják, válj. A szexuális izgalom ébren tartása sokaknak kihívás hosszú távú párkapcsolatokban (valakinek persze egyáltalán nem az, de hát nem vagyunk egyformák, a Barátök köztöt is valaki húsz év alatt se tudta megunni...)

A párkapcsolat többi része mennyire van leülve, mennyire törődtök egymással a hétköznapokban, mennyire van kiszakadás? Ha ezek jól mennek, az már önmagában fokozza a vágyat.

Amúgy pedig muszáj felfedezni, a szexualitásotok és személyiségetek minél többféle oldalát megélni, sokféle helyzet, szerep, stb. Szedd egy kicsit össze fejben, mi mindent éltetek már meg szex terén, és még mi mindent lehetne. Ha pedig úgy érzed, már mindent felfedeztetek, akkor kezdjétek el újra felfedezni a rég elfeledett dolgokat. Nekem épp most jár az agyam rajta, hogy milyen izgalmas is volt, amikor régebben egymásnak estünk egy-egy "nem illő" helyen (az elmúlt egy évben nagyon sok feladatunk volt, illetve a járvány keményebb időszakaiban eléggé beszürkültek a napjaink).

2021. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!