Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfitársak! Ti a társatokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti a társatokkal való együttlét hányadik évében vágytatok már friss húsra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon az utóbbi hónapokban, hogy 7 év után meguntam a nőt, mint szexuális partner, aki már nem mellesleg a feleségem. Szeretem, vele akarom leélni az életem, vele tervezek a jövőben is, de egyszerűen nem tudom magam "rávetni". Inkább magamhoz nyúlok sokkal gyakrabban. Igaz, ő sem erőlködik ezen, és voltak elutasításai is, ami után picit ki is ábrándultam a vele való szexeléstől.

Nem akarok válni, de a szexre szükségem van. Nagyon. Van így más is? Ha igen, mikor érezte ezt és hogyan oldotta meg ezt a problémát?

32 éves férfi vagyok.


2021. nov. 22. 15:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
43%
úgy szoktam megoldani, hogy nem veszek el egy nőt
2021. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdés nem hozzád szól.
2021. nov. 22. 15:03
 3/63 anonim ***** válasza:
98%
30 éve vagyunk házasok, ugyanúgy kívánom a feleségem, mint az elején.
2021. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem akarsz válni? Látod ő már nem ad neked szexet. Szerintem ő is rád unt.
2021. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
A "miért nem akarsz válni" kérdések tényleg komolyak?
2021. nov. 22. 15:10
 6/63 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne lehetne komoly gondolat a válás?


Szerinted normális, hogy 30 évesen már nem kívánjátok egymást?

2021. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
14%
poliamoria
2021. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
80%

Valóban válj el, vagy így akarsz még újabb 30-40 évet végigszenvedni?

A becstelenségről, gyerekekről nem is beszélve.

2021. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
75%
Kell egy biztos pont, aki mossa a szaros gatyáidat?
2021. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim válasza:
87%

Nem az a lényeg, hogy hányadik év, mert mindenki más ciklusban van és ne hasonlitsd magadat máshoz, hogy ha ő ezt és ezt csinálta akkor neked is azt kell csinálni.

Úgy néz ki, hogy ez a házasság csak „biztonsági’ kényelmi zóna alapkőveken nyugszik, érzelmileg nem stabil a 2 fő nem teszi bele amire a másiknak szüksége van, tehát alapjaiban nincs mire épitkezni, ami bármilyen viharban ellenáll bárminek…ha nincs stabil alap, nincs mire épitkezni sem..

Sokan vannak igy, mit tesznek, itt keresgetnek magunknak alkalmi partnereket a neten, vagy fizetős szolgáltatásra váltanak röviden ennyi

2021. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!