Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfitársak! Ti a társatokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti a társatokkal való együttlét hányadik évében vágytatok már friss húsra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon az utóbbi hónapokban, hogy 7 év után meguntam a nőt, mint szexuális partner, aki már nem mellesleg a feleségem. Szeretem, vele akarom leélni az életem, vele tervezek a jövőben is, de egyszerűen nem tudom magam "rávetni". Inkább magamhoz nyúlok sokkal gyakrabban. Igaz, ő sem erőlködik ezen, és voltak elutasításai is, ami után picit ki is ábrándultam a vele való szexeléstől.

Nem akarok válni, de a szexre szükségem van. Nagyon. Van így más is? Ha igen, mikor érezte ezt és hogyan oldotta meg ezt a problémát?

32 éves férfi vagyok.


2021. nov. 22. 15:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
92%
És így terveztek gyereket, családot? Az szép...
2021. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani a feleségem. Így is hajlamos a depresszióra.
2021. nov. 22. 19:15
 33/63 anonim ***** válasza:
91%
És ha félredugsz kiderül akkor nem bántod meg?
2021. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
Nem derül ki.
2021. nov. 22. 19:17
 35/63 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze 😅
2021. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor nem derül ki? Ha agyhalott, vagy sz@rik rád. Ha kicsit is fontos vagy neki még, akkor észreveszi már a viselkedésedből.
2021. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te nemcsak meguntad a feleséged, hanem nem is szereted. Én azt mondanám, hogy ha a házasságod nem akarod felrúgni, akkor mentsd meg. Parterápia, szexuálpszichológus, beszélgessetek egymással. Az nagyon nagy baj, ha már csak a hitel és a közös vagyon tart össze.
2021. nov. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
0%
Én imádnám ha lenne szeretőm, pedig sosem fogok elválni. Csak a szex miatt válni a világ legnagyobb butasága. Lehet h lenne olyan nőd aki piszkosul jól kefél, csak az életben nem jutnátok egyről a kettőre. A szex csak egyfajta élvezet, nem több.
2021. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen aki megunja a párját alig pár év alatt, minek házasodik meg egyáltalán? Rejtély számomra.

Nálam sose volt ilyen, csak a páromra vágyom, szeretem, csak vele akarok lenni és csak vele fekszem le, gyakran csináljuk ( heti 5-6), mindig is hasonló igényeink voltak ilyen téren. Mi 12. éve vagyunk együtt, 10 éve házasok is.

2021. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
87%
Ja, hogy Hitel, közös vagyon😂😂 De azért hazugsággal indítottál, mikor azt írtad " szeretem"
2021. nov. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!