Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfitársak! Ti a társatokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti a társatokkal való együttlét hányadik évében vágytatok már friss húsra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon az utóbbi hónapokban, hogy 7 év után meguntam a nőt, mint szexuális partner, aki már nem mellesleg a feleségem. Szeretem, vele akarom leélni az életem, vele tervezek a jövőben is, de egyszerűen nem tudom magam "rávetni". Inkább magamhoz nyúlok sokkal gyakrabban. Igaz, ő sem erőlködik ezen, és voltak elutasításai is, ami után picit ki is ábrándultam a vele való szexeléstől.

Nem akarok válni, de a szexre szükségem van. Nagyon. Van így más is? Ha igen, mikor érezte ezt és hogyan oldotta meg ezt a problémát?

32 éves férfi vagyok.


2021. nov. 22. 15:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
Kedves 39-es: NEM mindenki ilyen szerencsés, mint ti. A párok kb 95%-a tuti nem ilyen szerencsés.
2021. nov. 24. 08:02
 42/63 A kérdező kommentje:
Amikor házasodtunk, akkor nem untam őt, különben nem házasodtam volna össze, tényleg ilyen hülyének nézik itt az embert?
2021. nov. 24. 08:03
 43/63 anonim ***** válasza:
13%

39. Tudjuk! Itt 30 éves házasságokban mindenki fülig szerelmes, és naponta 3X szeretkeznek. Itt minden nő férje a tökély külsőleg, belsőleg, bálványként tekintenek rájuk. Tudjuk, tudjuk, ezt az evidenciát felesleges volt leírnod!



Csak hát vannak ezek a hitvány sub human élőlények, akik annyira bénák, hogy nem fejlődtek olyan szintre mint te meg a férfjed. Szóval hogy a te kis világod milyen, az a kutyát sem érdekli, oly annyira, amennyire téged sem érdekel más világa. Az életed fényezése meg pláne!

2021. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

43: teljesen egyetértek.

És nem értem, hogy névtelenül mi értelme van ilyen álszent hazugnak lenni.

12 év után, minden nap szex ugyanazzal. HÁT PERSZE!

2021. nov. 24. 11:17
 45/63 anonim ***** válasza:
78%

De miért hihetetlen? Mert veled nem fordult elő?


Miért csak azt hiszitek őszintének, akinek az élete igazolja az elméleteiteket?

2021. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:
Elhiszek én mindent, ami reális. De ha 12 év után naponta szexeltek, akkor az első félévben mi volt? A farkán aludtál?
2021. nov. 24. 11:20
 47/63 anonim ***** válasza:
Én nem az a válaszoló vagyok, de miért logikus, hogy idővel csökkennek az együttlétek? Van, akinek ugyanannyi marad. Nem azt mondta, hogy unikornist látott.
2021. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha szétnézek milyenek az "átlagos" nők, akkor inkább maradna a recska. Szóval én nem irigylem őket, sem a férjüket. 40+ felett meg inkább hagyjuk. 50+ meg inkább az önkéntes cölibátus! :)
2021. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a kérdező troll.
2021. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
18%
47. Akkor nézzük az arányokat. Fehér holló is van, de kár vele példálózni. Miért csökken vagy marad el a szex? Kérdezd meg a feleségeket, egy kamionnyi panasz áradatot zúditanak ki. Egyébként az van, hogy az emberek fele nem szexmániás, nem kell nekik a rendszeres szex. Majd összeházasodnak egy olyannal aki meg szeretné a szexet, és kész is az átlagos házasság. Az egyik fél okot kreál ahhoz, hogy ne legyen szex. Annyira tipikus. Aki szereti a szexet, az csinálja. Akkor is, amikor pl. nincs elmosogatva. Sajnos szerintem többségben vannak az alacsony libidójú emberek.
2021. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!