Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfitársak! Ti a társatokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti a társatokkal való együttlét hányadik évében vágytatok már friss húsra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon az utóbbi hónapokban, hogy 7 év után meguntam a nőt, mint szexuális partner, aki már nem mellesleg a feleségem. Szeretem, vele akarom leélni az életem, vele tervezek a jövőben is, de egyszerűen nem tudom magam "rávetni". Inkább magamhoz nyúlok sokkal gyakrabban. Igaz, ő sem erőlködik ezen, és voltak elutasításai is, ami után picit ki is ábrándultam a vele való szexeléstől.

Nem akarok válni, de a szexre szükségem van. Nagyon. Van így más is? Ha igen, mikor érezte ezt és hogyan oldotta meg ezt a problémát?

32 éves férfi vagyok.


2021. nov. 22. 15:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%

"Hitel és közös vagyon miatt."


milyen szép dolog is a szerelem

2021. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%

Na basszus, épp most írtam, hogy emiatt ne akarj válni, tipikus a probléma (#20-as vagyok)

de most látom, hogy saját bevallásod szerint is csak a hitel és közös vagyon tart vissza a válástól - hát akkor szerintem is át kell gondolni a dolgokat...

2021. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
A 20-as válasz volt eddig a legsegítőkészebb, erre leszavazzátok. Hát milyen emberek járnak ide?
2021. nov. 22. 16:17
 24/63 anonim válasza:
94%

saját magának sem vallja be úgy látszik, hogy ez a kapcsolat nem érzelmi alapú de úgy látszik senki sem látja a fától az erdőt.

1. friss húsra vágyik, konkrétan leirja, hogy megunta a feleségét, és a feleség sem vágyik rá, le van irva, érzelem nulla, de szeretlek és örökkön örökké veled akarok lenni míg a hitel el nem választ…

gratulálok!

milyen segitségre vágysz, hogy megerősítsenek abban, hogy tényleg jó úton vagy?


azoknak a kommentjére vársz akik melléd állnak, hogy szevasz öreg jó úton vagy?

2021. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%
Mikyen sok egybeesés, 32 éves a férjem, pont 7 éve vagyunk együtt, ebből 4 év házasság, pont megunta ő is, hogy csak én vagyok neki. Ő úgy oldotta meg, hogy félrement. Most már azon sem kell gondolkodnia, hogy így nem akar válni, úgy nem akar válni, mert nincs más választása.
2021. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk is csak szenvedés a szex. Viszont felépítettünk egy olyan életet, ami biztosítja a jövőt számunkra. A szexen kívül jó minden. Ahogy az ember öregszik, egyre fontosabb lesz a biztonság. Nem szerelem kell hanem egy társ. Szerelem? A mai világban? Minek? Érzelemre nem lehet erős várat építeni, oda ész központúnak kell lenni. 20 évesen még oké. A szex is egy humbug, pár évig érdekes, majd alábbhagy az egész. 50 évesen meg már a nők sem a szexi külsejükről híresek, aztán a férfi is lehet hogy már nem akkora bika.
2021. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
0%
Te 25 évesen elvettél bárkit is??? Én 30 évesen kezdtem nagyüzemben fogyasztani a nőket és már van némi rálátásom a dologra. Elég tré ez a házasság miközben fogalmatlan vagy. Ráadásul 15 év alatt még egy kölyköt sem sikerült összehoznotok? Akkor 15 évet elpazaroltál az életedből... Ne itt sírj ezen!
2021. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk együtt. Ebből 2 év házasság. Valamit félre olvastál.
2021. nov. 22. 19:01
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
És mi a terv, ha már 2 év után másra vágysz? Szeretőt tartasz úgy 30 évig?
2021. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:
Ha nem is 30, de pár évig igen.
2021. nov. 22. 19:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!