Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mások hogyan bírják energiával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások hogyan bírják energiával a munkát és egyéb teendőiket?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi más hölgy hogyan bírja a munka melletti háztartásvezetést. Munka után 17 órára érek haza, hétvége ami szabad. De van hogy abból is szombaton dolgozom. Egyik nap szüleimet látogatom munka után, egy nap a héten a kisunokámhoz megyek. Ugye egyszer kitakarítok és mosok, marad egy délutáni szabad pár óra amikor is magammal, női dolgaimmal foglalkozom. A főzés az ami lemarad, egyszerűen se kedvem se energiám nincs rá. Hétvégén egyik nap szoktam főzni több napra.

Miközben férjem sorolja hogy kollégája felesége mi mindent szokott főzni. Vagy nekem is van olyan kolléganőm aki képes nyolckor is nekiállni a konyhai munkálatoknak.

50+-os hölgy vagyok, normális ha már fáradtabb vagyok estére és pihenni szeretnék?


2021. nov. 10. 13:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

Pihenj.

A férjed miért sorolja, hogy a kollégája felesége mi mindent szokott főzni?

2021. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
Ezt én sem értem. A férjed oda jár enni vagy honnan tudja miket főz a kollega felesége?
2021. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Mond meg a ház urának, hogyha tetszik neki a kolléga ebédje, akkor kérje el a receptet és amíg te porszívózol, addig ő főzze meg. Aztán szépen ketten a tiszta lakásban kellemesen megvacsoráztok.

Ez lenne a normális, nem az, hogy a nő fölveszi otthon a második műszakot, amíg az embör tesped a kanapén és onnan osztja az észt meg követelőzik.

2021. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
15%

2.


A kérdés valószínűleg spekulációkra épít, mint történet nem rossz, de valószínűleg nem valóságos.


Kérdező


Én sem értettem, hogy van az embereknek energiája bármire is a munkaidő után. Az a néhány óra a hazaérkezés és a lefekvés között - nagyon kevés!

2021. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%

Hát akkor a férjed talán megemelheti a popóját és főzhet ő.


Egyébként mások úgy tudnak főzni, hogy nem szülőznek még nem unokáznak.

2021. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%

Mondd meg a férjednek, h hozzon haza annyi pénzt, h neked ne kelljen dolgozni és akkor majd főzöl többet.

Amúgy meg főzzön a férjed vagy rendeljetek.

2021. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Pont ezt beszéltük múltkor a kolléganőmmel hogy nem értjük valakinek hogy van energiája mindenre.Én 4ig dolgozom utána beszaladok a szüleimhez kb 1 hèten kétszer max fèlóra hogy kell-e valami boltból gyógyszertárból stb mert már idősek.Aztán bolt haza főzés vacsora mosogatás minden nap.De valami mindig csúszik vagy a vasalni való gyűlik fel vagy a mosnivaló vagy porszivózni kéne stb stb.Arról meg ne is beszéljünk amikor szombaton dolgozok akkor a következő héten tuti nem érem utol magam.És én nem tudom munka mellett van aki olyan jól tudja vinni a háztartást de hogy hogy csinálja?Ja meg hát 2 koleszos kamasz gyerekünk van.Sokszor besokallok de összekapom magam mert muszáj.Mikor lesz ennek vége?Most is ablakot kellene takaritani de mikor?Anyósom szerint rosszul osztom be az időmet....Milyen időmet nincs mit beosztani😅
2021. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%
Alapvetoen nem szokott az unokazas es a szulozes napi elfoglaltsag lenni. Ahogy a home office is rengeteg utazassal toltott idot sporol meg. Ez lehet a titok. Te is at tudnad szervezni a dolgaid, ha az lenne a prioritas, hogy a ferjed hencegni tudjon a foztoddel a munkahelyen. De en se gondolom, hogy ennek kene lennie a legnagyobb prioritasnak.
2021. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
Jòl bìrom, mivel közösen végezzük a hàzi munkàt.
2021. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

De b+ 7es, nálatok is a here férjed mit csinál? Meg a két kölök? Miért te szakadsz meg egyedül? Ha mindenki csinálna egy keveset, akkor konkrétan negyed annyi idő menne el a háztartásra és mindenkinek lenne ideje pihenni, szórakozni, amit akar. Sőt! Én azt veszem észre, hogy ahol ez a "felosztás", hogy anyu megszakad egyedül, a többi meg természetesnek veszi a rendet, a kész kaját meg a tiszta ruhát, ott anyu rengeteg extra munkát is végez. Mert akik csak a s_ggüket vakarják nem, hogy nem csinálnak semmit, hanem plusz feladatokat gyártanak. Pl rengeteg időt lehet spórolni ilyen apróságokkal, hogy ha mondjuk valaki iszik egy pohár vizet, akkor a poharat nem bek_úrja a mosogatóba, vagy rosszabb esetben otthagyja ahol kiesett a kezéből, hanem 20 másodperc alatt elöblíti. Vagy nem hagyják szét a szennyest, hanem rögtön beviszik a szennyestartóba, nem anyunak kell mosás előtt még fél órát korzózni a házban és begyűjteni a cuccot. A főzés is sokkal gyorsabb, kényelmesebb, tisztább, ha nem egy ember csinálja, hanem van egy aki segít, pakol, kiviszi a szemetet, mosogat közben. Ilyenekkel megy el rengeteg idő, hogy nem nulláról indul a takarítás, hanem mínusz kettőről.

Egy 4 fős háztartást nem 1 embernek kell rendben tartani. Ennyi a nagy titok.

2021. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!