Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mások hogyan bírják energiával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások hogyan bírják energiával a munkát és egyéb teendőiket?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi más hölgy hogyan bírja a munka melletti háztartásvezetést. Munka után 17 órára érek haza, hétvége ami szabad. De van hogy abból is szombaton dolgozom. Egyik nap szüleimet látogatom munka után, egy nap a héten a kisunokámhoz megyek. Ugye egyszer kitakarítok és mosok, marad egy délutáni szabad pár óra amikor is magammal, női dolgaimmal foglalkozom. A főzés az ami lemarad, egyszerűen se kedvem se energiám nincs rá. Hétvégén egyik nap szoktam főzni több napra.

Miközben férjem sorolja hogy kollégája felesége mi mindent szokott főzni. Vagy nekem is van olyan kolléganőm aki képes nyolckor is nekiállni a konyhai munkálatoknak.

50+-os hölgy vagyok, normális ha már fáradtabb vagyok estére és pihenni szeretnék?


2021. nov. 10. 13:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ha főzöl, negyed árból kijössz. Nem elvetendő cselekedet. Főzöl, két napig ehetsz. Rendelsz, egyszer eszel.
2021. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
31: ez oké, de miért csak neki kell főzni? A kedves párja miért nem fogja meg a fakanalat?
2021. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!