Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki lehet ebből jönni jól? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet ebből jönni jól? El lehet nyomni az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Jól működő életem volt, ideális családi körülményekkel. Gyerekek, szerető férj, akinél jobbat nem kívánhatnék.

Mégis belekeveredtem valamibe fél éve, amiből nem látom a kiutat. Szerelmes lettem egy másik férfiba, ő is belém. Nem kellett volna belemenni, sosem kell, de életemben először ez történt, nem az okát keresem. Az ő helyzete ugyanez, szép családi élete van.

Testileg semmi nem történt köztünk, de rengeteget beszéltünk, nagyon súlyosak az érzések.

Tudom mit kell tenni, ő is tudja, abbahagyni…

De a sors játszik velünk. A két család jóban lett egymással, a gyerekeink barátok, miközben ő maga a főnököm lett. Nagyon jól tudunk együtt dolgozni, de napi szinten kapcsolatban vagyunk. Nem mondhatok fel, valahogy így kell jól működnünk.

Egyikünk sem akarja elhagyni a családját, ők a legfontosabbak. Szeretem a férjemet is!

De lehet irányítani az érzelmeket? Hogy ne legyen minden nap szenvedés…?

Köszönöm!

Bírálatra nincs szükségem, én is tudom, hogy idáig sem kellett volna kialakulni a kapcsolatnak.)


2021. okt. 28. 20:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet, és koncentrálj a férjedre.
2021. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Kedves Kérdező, teljesen ugyanebben a helyzetben voltam, férfiként. Nem tudom, hány évesek vagytok, de ilyen "egymásra találás" legfeljebb egy-kettő van az ember életében, és ahogy idősödünk, egyre kisebb rá az esély. A helyetekben én nem hagynám veszni ezt a lehetőséget. És emiatt nem kellene feltétlenül borítani egyikőtök családját sem.
2021. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nem a sors, hanem te, ti.

biztos vagyok benne, h. nem magától alakult úgy, h. a két család jóban lett.

amúgy főnök családjával nem haverkodunk, tartjuk a 3 lépés távolságot.

itt a munkahelyi és privát szálak keverednek, ami érdekes etikai kérdéseket vet fel.


ahogy az sem igaz, h. ne dolgozhatnál máshol.


ahogy az sem igaz, h. mind a 2 családban minden rendben...


ahogy az sem igaz, h. te le akarsz ezzel állni.


ha le akarnál, hétfőn felmondasz, törlöd mindenhonnan a csávót, és más családdal haverkodtok.


de te maradsz, szenvelegsz, sajnálod magad, pszeudobűntudatod van (értsd: valójában NINCS BŰNTUDATOD), és szét fogod tenni neki, fogadjunk...

2021. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12-es, és te hagytad veszni?
2021. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a család nagyobb veszteség. Sokszor csak az unalom meg a kíváncsiság, ami belehajt más karjába valakit, mert igen, a kémia elég sok mindenkivel meglehet tapasztalatom szerint, sőt a nagy lelkizések is. Viszont ugyanúgy ezt otthon is újra lehetne éleszteni, csak hát az új mindig izgalmasabb. De általában nem éri meg, mert ha az is hétköznapi lenne, az is ugyanilyen lenne. Vagy ilyen se. Az ember az első egy-két évben tényleg a saját projekcióiba szerelmes, vagyis önmagába, amilyennek a másik őt visszatükrözi. De ha már küzdeni is kell, látod a hibáit, ez szép lassan átalakul. Te most minél többet dédelgeted ezt a lehetőséget, annál erősebb lesz.
2021. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős a helyzet. Én azt mondom, csúnya dolog, de inkább élvezzétek ki egymást titokban, mint ennyi ember életét borítsátok.


Egy jó szex után lehet elillan minden.

2021. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én férjem is így gondolta, csak lebukott és kiraktam, hisz hogyan lehet bízni abban, aki ebben a szemembe hazudott. Akkor persze égre-földre esküdözött, hogy csak "véletlen" volt, ő nem tehet róla és a sors szerint mégis én vagyok az igazibb igazi. De nekem nem ment, mert megbocsájtani meg lehet, éljen is boldogul, de akarattal felejteni nem. Azóta mindketten mással élünk, és két gyerekünknek is alkalmazkodni kellett. Kérdező, ha a te házastársadnak sem fér bele és lebuktok, majd akkor is megéri? Neked is beleférne fordított helyzetben vagy csak magaddal lennél elnéző? Egy jó szex után meg általában inkább az szokott lenni, hogy a kisördög szerint ha már egy volt, akkor olyan mindegy, hogy van-e még egy, és hét tudományosan is bizonyított, hogy kötődést okoz.
2021. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szuper amikor fenyegetéssel kell elérni a hűséget....
2021. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez nem fenyegetés, hanem figyelmeztetés. Mindenkinek vannak kísértések az életében, amikkel meg kell küzdenie. Minden párkapcsolat csak addig működik, amíg mindketten tudják jobban szeretni a másikat önmaguknál. Valakiknek megy a nyitott házasság, osztozkodás is, ha ebben egyet tudnak érteni. De a hazugság, titkolózás, ha más játékszabályom van magamra, mint a csapatomnak, az nem szokott beválni.
2021. okt. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!