Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Dobnád a házasságodat, családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnád a házasságodat, családodat, ha jönne egy harmadik aki olyan érzelmeket mozgat meg benned amilyet még sohasem éreztél azelőtt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 09:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
A biztosat a bizonytalanért legfeljebb a hülyék dobnák el.
2019. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem jutnék el addig, hogy bármilyen érzelmet kiváltson bennem egy harmadik. Ha azt érezném, hogy veszélyben vagyok, visszavonulót fújok, nem keresem a társaságát, kerülök minden kapcsolatot vele, és elmúlik a dolog. Szóval nem kerülnék ilyen helyzetbe és nem kellene ilyen döntést hoznom.

Egyébként meg nem, amíg a házasságomban, a családommal boldog vagyok és elégedett, addig az új és ismeretlen érzések nem érdekelnek. Ha nem vagyok boldog a házasságomban, akkor meg már mindegy, akkor egyébként is lépnék.

2019. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Mert ha valaki képes erre a páromon kívül, akkor az a kapcsolat kuka. És évekkel korábban is az volt.
2019. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
#2+1, kivéve, ha érzem, hogy romlik a házasság, akkor azon igyekszem javítani.
2019. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Azért a szenvedély, az szenvedély, észérvekkel nem lehet legyőzni, meggyengíteni talán az idő múlása tudja és annak a megtapasztalása, hogy másokkal is ugyanoda fut ki a kapcsolat.

Aki érzékenyebb, becsületesebb az persze kapálózik, küzd hiszen "jóban-rosszban".

2019. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
ezek az érzelmek leginkább szexuális töltetűek
2019. dec. 29. 09:52
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
5: vagy csak nem mindenki egy primitív szar, hogy a szenvedépyre fogja a jellemhibáját és azt, hogy egy olyan ember mellett kötött ki, aki mellett erőfeszítéseket igényel kitartani?
2019. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
#6 ennek, szerencsére könnyen ellent tudok állni.
2019. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Én megtettem :). Arra készülj fel, hogy sokan sérülni fognak kibeszélnek, csámcsognak rajtad majd de az csak pár napig tart sok sírás lesz és nem csak te fogsz sírni, ha ezt képes vagy elviselni akkor lépj, mert csak akkor tud beférkőzni egy harmadik ha eleve valami gond van a jelenlegi életedben.
2019. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
15%

"vagy csak nem mindenki egy primitív szar, hogy a szenvedépyre fogja a jellemhibáját"

Akkor tele van a világirodalom és a történelem ilyen "jellemtelen" jellemekkel :) lelked rajta, te ítélkezel, nyilván egy hős vagy és soha nem inogtál még meg, talán nem is volt kivel.

2019. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!