Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Dobnád a házasságodat, családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnád a házasságodat, családodat, ha jönne egy harmadik aki olyan érzelmeket mozgat meg benned amilyet még sohasem éreztél azelőtt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 09:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
88%

A 2-es és a 14-es válaszolónál a pont: egyszerűen nem kell eljutni idáig. Amint érzed, hogy az a bizonyos harmadik kezd jobban érdekelni a kelleténél, szépen ki kell vonulni ebből a helyzetből. Nem beszélni, nem találkozni, és elmúlik. A hűség nem adottság, hanem egy döntés, és így lehet fenntartani.

Ami pedig a szerelmet illeti: így 10 évvel a hátunk mögött azt mondanám, hogy el nem múlik, de az a kezdeti lángoló hév elcsitul. Lehetnek időszakok, amikor kicsit megint fellobban, de alapból egy idő után takarékon működik. Itt jön képbe az, hogy hasznos, ha más is összeköt a szerelem melett: hasonló temperamentum, közös célok, szeretet, bizalom, az, hogy a szerelmed a barátod is. Akinél ez megvan, az nem fogja a kiutat keresni, nem engedi be a harmadikat, mert boldog lesz akkor is, amikor már nem ég ezer fokon. És igen, abban is igaza van az egyik előttem szólónak, hogy aki erre nem jön rá, az egész életében cserélheti pár évente a párját, mert az a nagy, lángoló szerelem bizony mérséklődik mindig. Aztán lesz másik.

2019. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%
Én igen. Pedig igazából megvagyunk a férjemmel. Mikor megismerkedtünk én egy csalódáson voltam túl és őszintén szólva már családra is vágytam. Meg azt láttam, hogy a barátnőim sem egyetemi végzettségű emberekhez mentek hozzá. Épp az egyik barátnőmtől kaptam az ihletet, akire felnéztem, szakmunkás férfihoz ment hozzá. Az én férjem is szakmunkás. Van két gyerekünk, már nagyok. Az utóbbi időben azt érzem, hogy teljesen kiábrándultam a férjemből, mindenben én vagyok a jobb, az okosabb. Nem tudok rá felnézni. Az meg hab a tortán, hogy a környezetemben azt látom, azok a boldog házasságok ahol a férfi a több. Ilyenkor a nő felnéz a férfira, büszke magára, boldog. A férj meg attól boldog, hogy a felesége elégedett. Szóval én most mélyponton vagyok. Ha jönne az életembe egy okosabb, szélesebb látókörű férfi - a külseje nem igazán érdekelne - biztos nem gondolkodnék. Már a válás is megfordult a fejemben.
2019. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%
Mivel szeretem a hàzastàrsam, ezàltal esélytelen, hogy egy màsik ember ilyen jellegű érzelmeket, szenvedélyt vàltson ki belőlem. Soha nem hagynàm el.
2019. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%
#22 elso ferjem ilyen volt, nem sok kozos volt bennunk, csak a szeretet, szepen ott is hagyott amint egy izgato pncit talalt. 2.ferjem ertelmisegu, szeles latokoru, mindenhez hozza tud szolni, millio temaja van, nagyon jokat beszelgetunk, vele nem lesz unalmas 20ev mulva sem. Zongorazni lehet a kulonbseget, en is 2gyerek utan jottem ra sajnos.
2019. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
#24-es, majd őt is megunod.
2019. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
#25 ha ugyesen olvastad, megcsalt. Ő.
2019. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem dobnám. Én azért házasodtam össze a szívem választottjával, mert szeretem és vele akarom leélni az életemet. Teljesen természetes, hogy egy hosszú házasságban jönnek mennek mindenféle érzések, vannak hullámvölgyek. Felnőtt ember vagyok, helyén tudom kezelni ezeket a dolgokat. A hűség csak az akaraterőnkön múlik. A hormonok játéka a szerelem a fellángolás, ám a hormonok egy idő után elcsendesednek. Aki mindig az újat keresi, annak soha nem lesz családja, szerető házastársa. Az ilyen érzések természetesek lehetnek pár év házasság után. Ha a helyén kezeled, elmúlik. Jön majd másik még biztosan, de az is elmúlik. Ilyen a élet.
2019. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem!

Annyi minden más összeköt minket, amiért nem adnám fel a kapcsolatot. Inkább megkeresném, hogy mi miatt érzek fellángolást, mi hiányzik a kapcsolatunkból és megpróbálnám kijavítani.

2019. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
93%
Emberi primitívségre vall ha vkit a nyers osztonok szenvedelyek csabitanak el egy hazassagbol. S akkor még nem beszeltunk a tiszteletrol es a becsuletrol. Tisztelem a hazastarsamat annyira hogy ilyen hirtelen fellángolásért mindent odadobjak. Ő megosztja velem az életét feláldozta a szabadsagat az onállo életét az idejét az energiáját értem gyermekeknek adott életet gondoskodik rólunk egyszoval megosztja az életét velem s ez tiszteletet erdemel es megbecsülést egymás iránt. Ha nem működik sehogysem egy házasság akkor becsületesen illik abból kiszállni s utána új életet kezdeni. Az ilyen senkihazi viselkedessel a masik lelki megalazasat, foldbetiporasat tesszük meg. Amit ugy gondolom senki nem erdemel meg plane olyan akit szerettem..vmikor igaz most mar nem úgy de mint embert tisztelem s méltósággal viseljük a vereséget szépen megválva egymástól. Ez így lenne rendjén. De sajnos sok tróger lelkiismeret nélküli ember él a világban s frusztrált gyerekes lelkivilaga nem érett meg igazábol egy házasságra. Rengeteg eretlen szemelyisegu ember koti ossze az életét tonkre téve ezzel a masik felet.Sosem éreztem azelőtt ohh mint a mesében mindig ezt mondják akarhanyszor uj vereb lép a kepbe ohhh ilyet még sose éreztem azt jonnek sorba a pofara esesek mert mégsem a fehér lovon ulo herceg meg a hercegno. Egy erett ember tudja mit akar az elettol egy tarstol egy hazassagtol. A masik ha nem erzi azt a huuu ilyen ki..szott szerelmes még nem voltam zagyvasagot akkor miert köt hazassagot? Miert tesz tonkre egy csaladot? Altalaban ezek az eretlen szemelyisegek a csalad eldobasa utan ugyanugy pofara esnek. A kerdesre valaszolva nem tennék ilyet akarmennyire is huu ba..meg megtalaltam. Mert ez nem így működik.
2020. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

A 20-as válaszoló tökéletesen megfogalmazta a lényeget!


Én nem merném eldobni a biztost a bizonytalanért. Idővel a legtöbb, szinte minden kapcsolat ugyanoda fut ki. Hiba azt gondolni, hogy az új kapcsolatban minden tökéletesen fog működni. Azt pedig senki sem érdemli meg, hogy megcsalják, átejtsék a palánkon.


Anyukám két szék közül a pad alá esett. Pár évvel ezelőtt elhagyta Apukámat. Egy ideje voltak már gondok, mindketten félreléptek, ahelyett, hogy leültek volna megbeszélni, mi okozta a hullámvölgyet. Anyukám azt gondolta, hogy az új kapcsolat fenékig tejfel lesz, össze is kötötte vele az életét. Eleinte a szerelme a legjobb oldalát mutatta, azonban lakva ismerni meg egymást. A jelenlegi férje sem jobb ember semmivel, sőt, rettentően féltékeny és buta, értelmileg nincsenek azonos szinten (Anya tanítónő, a párja kőműves, tanyasi családból származik, a rokonai is végtelenül alpáriak). Anya időnként meg is jegyzi, hogy nem csinált ő olyan jó vásárt, mint ahogy hitte. Apa megnősült másodjára, de ez a házasság is zátonyra futott, mert az új nő egy idő után ki akart túrni engem és a húgomat, mindenáron azt akarta, hogy Apa rá és az ő gyerekeire fordítson mindent (a nő 3 gyereket hozott magával az előző 2 házasságából).


Én azt gondolom, hogy az, aki egy válással a háta mögött újraházasodik, netán gyereket szül/nemez, nem más, mint egy önsorsrontó ember.

2021. dec. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!