Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Épp azelőtt bánt meg a férjed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épp azelőtt bánt meg a férjed, mielőtt a szülinapi tortáját elővarázsolnád, és a gyerekekkel együtt felköszöntenéd. Mit teszel?

Figyelt kérdés
Nem tudok jó pofát vágni hozzá, nem olyan a kapcsolatunk, hogy elviseljen ilyen színészkedős műsort :( Annyira fortyogok most a dühtől, hogy képtelen vagyok elővenni a tortát. Szerencsére a gyerekeknek még nem harangoztam be, úgyhogy ők nem tudják, hogy mi forog kockán :-D Amúgy annyi volt, hogy a négyéves gyerekemnek megtiltottam valamit, amit ő egy perccel később megengedett neki (úgy, hogy tudta jól, hogy én megtiltottam). Ez nálunk nagyon jól szokott működni, nem mondunk egymásnak ellent a gyerek előtt, most nem tudom, mi ütött belé.

2018. márc. 3. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várjál. nekem se lenne hozzá hangulatom.
2018. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Mivel gyerekeitek is vannak, én Őket nézve egy kicsit tedd félre a megbántottságodat (ami jogos), és köszöntsétek fel. Mit is tennél mást a tortával.


Nem kell nagy nevetős bulit csapni, felköszöntitek a gyerekekkel, felvágjátok a tortát, és ennyi.


Aztán szépen mondd el Neki,hogy mennyire nem értesz egyet azzal amit tett, és nyomatékosítsd Benne,hogy erről már beszéltetek, és tartsa magát a megbeszéltekhez.


Erről úgyis beszélni kell, azzal viszont nem változtatsz a helyzeten ha a tortát meghagyod.

2018. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az első mondatot kicsit megkevertem, bocsánat érte, de érthető, azt hiszem amit írtam.
2018. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Ilyenkor beleszokták nyomni a tortát az illető arcába. Neki egy kicsit szar lesz, de te megnyugszol.
2018. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem kommunikáltok? Miért nem beszéled ezt meg a férjeddel? Ő nem a gyereked, nem kell nevelned, csak azért, mert nem engedelmeskedett neked, függőben van a szülinapozás?! Remélem, nem így nevelsz gyereket. Adj le kicsit az irányításmániádból, légy lazább. Tiltással meg amúgy sem mész sokra.
2018. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú még a nap. Így dühösen ne ünnepeljetek. Szerintem most próbálj kicsit lenyugodni. Ha úgy érzed már elmúlt a gyilkos hangulat, akkor ülj le a férjeddel és nyugodt(!) hangon beszéljétek meg, hogy ezt mégis miért csinálta. Ne vádaskodj, csak hallgasd meg.

Ha lezártátok ezt a dolgot, akkor este lehet szülinapozni.

2018. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Gondolj a gyerekekre add oda a tortát:) a férjeddel pedig később beszéld meg ezeket:)
2018. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is vrszeojezek
2018. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*beszéljétek meg, utána torta.
2018. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

5. válaszoló: miből jött le, hogy nem kommunikálunk? Honnan tudod, hogy mit tiltottam? Hol láttad, hogy gyereknevelési tanácsot kérek?

Többieknek köszönöm, megpróbáltam higgadtan megbeszélni a dolgot, de egyelőre nem látta be, hogy a mi íratlan "alaptörvényünket" sértette meg ezzel. Majd ha ő is lenyugszik, talán. Azért megvolt a tortázás, csak már egybeesett a kicsi altatásával, úgyhogy erre hivatkozva kihúztam magam.

2018. márc. 3. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!