Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Épp azelőtt bánt meg a férjed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épp azelőtt bánt meg a férjed, mielőtt a szülinapi tortáját elővarázsolnád, és a gyerekekkel együtt felköszöntenéd. Mit teszel?

Figyelt kérdés
Nem tudok jó pofát vágni hozzá, nem olyan a kapcsolatunk, hogy elviseljen ilyen színészkedős műsort :( Annyira fortyogok most a dühtől, hogy képtelen vagyok elővenni a tortát. Szerencsére a gyerekeknek még nem harangoztam be, úgyhogy ők nem tudják, hogy mi forog kockán :-D Amúgy annyi volt, hogy a négyéves gyerekemnek megtiltottam valamit, amit ő egy perccel később megengedett neki (úgy, hogy tudta jól, hogy én megtiltottam). Ez nálunk nagyon jól szokott működni, nem mondunk egymásnak ellent a gyerek előtt, most nem tudom, mi ütött belé.

2018. márc. 3. 12:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

"de egyelőre nem látta be, hogy a mi íratlan "alaptörvényünket" sértette meg ezzel."

Hagyd ezt a passzív-agresszív szarságot. Nem kell semmit belátnia, simán kérdezd meg, hogy miért csinálta majd mond el neki, hogy te miért nem engedted meg a gyereknek. Lehet neked van igazad, lehet hogy neki, ezt így látatlanban nem tudjuk megmondani. De te nyilván tudod. Ha pedig te is tudod, hogy csak izmozásból tiltottad a gyereket, akkor fújd ki magad és engedd ezt el. Ha meg a "azért mert én azt mondtam"-on kívül volt valódi oka is a tiltásodnak akkor ezt nyugodtan mond el a férjednek. Rosszat biztos ő sem akar a gyereknek.

2018. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Elég sokszor a pasik olyanokat engednek meg a gyereknek ami csak ront egy nevelési folyamaton amire az anyuka nem kis energiával már módszeresen dolgozik... Persze mint kívülálló figyeltem ezt meg.

Csak egy elfáradt embernek elnézhető ha a munkáját a kútba dobják, kicsit felfortyan. Vagy nem? Kövezzetek meg ha tévedek..

2018. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

de egyelőre nem látta be, hogy a mi íratlan "alaptörvényünket" sértette meg ezzel.


úgyhogy erre hivatkozva kihúztam magam.


Gratulálok a férjednek, amiért elviseli a passzívagresszív stílusodat. LE a kalappal, komolyan, én egy év után kivágtam az exemet pont ezekért.

Neki semmi baja, csak épp látja rajta az ember, meg vállvonogatás, puffogás, kommunikáció helyett duzzogás, vagy "nincs bajom" és hasonlók.


Te nem látod, de ez rhadt fárasztó és egy idő után a farkad kilesz az ilyen emberrel.

2018. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es de NEM fortyant fel, hanem magában puffog, meg játsza a sértődöttet!


Nálunk, ha a párom megbánt, akkor kb. azonnal mondom neki, hogy mi a baj, nem duzzogok meg "semmi"-zek.

2018. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

És megjöttek a házasság-expertek is, szevasztoook! :-))


Köszönöm szépen az aggódást, de amíg kéthavonta egyszer van ilyen összeugrásunk ilyen "komoly" témákon, addig asszem nem fogok aggódni, hogy ki kit mikor hagy el. Tíz éve jól működünk, a játszmázásoktól én is rosszul vagyok, úgyhogy nem erről szólt. Hanem hogy rohadtul nem vagyunk egyformák, van aki azonnal elmondja, ami bántja, van, aki meg nem mindig képes rá. Vagy épp nem a gyerek előtt akar civakodni.

Azóta megnyugodtak a kedélyek, és sikerült megbeszélnünk másodszori nekifutásra, köszönet az aggódásért :)

2018. márc. 3. 20:20
 16/17 anonim ***** válasza:

PErsze, hárítgass csak, tudod nálunk ALAP, ha bajunk van, nem nyávogunk, nem vonulunk el sértődötten, hanem MEGBESZÉLJÜK a dolgot.


Mostohaanyám viszont pont ilyen mint te, neki soha semmi baja, de duzzog, puffog, megsértődik napokig is, és elvárja, hgoy TE kérjél tőle bocsánatot, mikor Ő a hülye.


Irtó nehéz elviselni egy ilyen embert, csak te ezt nem tudod, mert most is sértődötten meg fellengzősen visszaugatsz.

2018. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom, én lehet inkább azt az embert nem tudnám elviselni, aki úgy ugat és okoskodik bele bármibe, hogy lövése nincs hozzá. Mellesleg akiről írsz, az az anyám, túlságosan is jól ismerem ezt a típust. Az életemet tudatosan úgy rendeztem be, hogy nyomokban se emlékeztessen az általa teremtett légkörre. Hálisten a férjem kitűnő érzékkel tudja finoman jelezni, ha mégis bármi olyat reagálok, ami rá hajaz.

Szóval köszi, de megvan a hivatásos megmondóemberem ilyen esetekre, rád pont nincs már szükség.

2018. márc. 6. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!