Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki lehet ebből jönni jól? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet ebből jönni jól? El lehet nyomni az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Jól működő életem volt, ideális családi körülményekkel. Gyerekek, szerető férj, akinél jobbat nem kívánhatnék.

Mégis belekeveredtem valamibe fél éve, amiből nem látom a kiutat. Szerelmes lettem egy másik férfiba, ő is belém. Nem kellett volna belemenni, sosem kell, de életemben először ez történt, nem az okát keresem. Az ő helyzete ugyanez, szép családi élete van.

Testileg semmi nem történt köztünk, de rengeteget beszéltünk, nagyon súlyosak az érzések.

Tudom mit kell tenni, ő is tudja, abbahagyni…

De a sors játszik velünk. A két család jóban lett egymással, a gyerekeink barátok, miközben ő maga a főnököm lett. Nagyon jól tudunk együtt dolgozni, de napi szinten kapcsolatban vagyunk. Nem mondhatok fel, valahogy így kell jól működnünk.

Egyikünk sem akarja elhagyni a családját, ők a legfontosabbak. Szeretem a férjemet is!

De lehet irányítani az érzelmeket? Hogy ne legyen minden nap szenvedés…?

Köszönöm!

Bírálatra nincs szükségem, én is tudom, hogy idáig sem kellett volna kialakulni a kapcsolatnak.)


2021. okt. 28. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Akkor ezt a hatalmas idillt nem is kell tönkrevágni.

Ez dontes kerdese. Amit már meghoztatok házasságnál is eleve.


En a aztori folytatást ugy látom:

Te kiszallsz marad az idilli családod munkahely. Ő meg elferdul vmi jottment titkarnovel, elvegre ffi.

Neked megmarad az idilli csalad es munkahely is. Más sorsáért meg nem vagy felelős.

2021. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Várd ki a végét ahogy majd feltunik egy uj női jelolt..

Nem bíznék benne az 100. Sajnalom a párját.

2021. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kémia, elmúlik, ha erőt vesztek magatokon és nem mentek bele a testi kapcsolatba. Az necces, hogy a főnököd lett. Ha nagyon szenvednék, akkor lehet, hogy elkezdenék keresni másik munkahelyet.
2021. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, voltaképpen mi itt a probléma, amiben tanácsot kérsz. A helyzet kellemetlen, de az életben rengeteg a kellemetlenség, amit tolerálni kell, ha nem könnyű előlük elmenekülni. Ilyenek például az acsarkodó rokonok, a zajos szomszéd, a visító gyerek, s még sorolhatnám. Talán attól félsz, hogy egyszer majd nem tudtok uralkodni magatokon, és félrelépsz vele? Annyit megnyugtatásul mindenképp mondanék, hogy a vonzalom idővel alább szokott hagyni. A reménytelen szerelem nagyon ritkán tart két évnél tovább. Addig kell csak átvészelned.
2021. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Hát márpedig igenis pont hogy az okokkal, a miértekkel kellene foglalkoznod! A nélkül csak tüneti kezelés. Gyenge alapokra épített ház fala jól mutat, de meg tud rogyni ha erősebb a szép. Most a főnököd a szél, ha el is múlik jöhet a következő. Szóval kezd az alapoknál.
2021. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5… kémia! Az ember többször is szerelembe tud esni élete folyamán és a szerelmi mámor nem tart élethosszig. Átalakul másfajta értelemmé, kötődéssé. Ezen kívül vannak poliamor emberek, akik egyszerre tudnak szeretni több embert.
2021. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*Másfajta érzelemmé
2021. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
#6 nem kémia hanem pszichológia... csak egyszerűbb "kémiára" fogni azt aminek a tudatalatti működését nem értjük saját magunkban
2021. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik :)) A neuropszichologiai résznél hiányoztál:))
2021. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld meg felkutatni azt, hogy mi hiányzik a házasságodból, illetve odafigyelni, ismét megismerni a férjedet. Ne a másikkal hasonlítsd össze, most csak rá koncentrálj, arra, hogy őt miért szereted. Töltsetek együtt több minőségi időt, élesszétek fel a romantikát, hagyd, hogy beleszeress megint. Úgy könnyebb lesz elengedned a másik iránti érzelmeidet.
2021. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!