Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne lásson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne lásson rajtam érzelmeket?

Figyelt kérdés

Ősszel be kell mennem az egyetemre, de az egyik oktató onnan nem teljesen közömbös nekem, nyáron is tartjuk a kapcsolatot.

Hogy csináljam, hogy a testbeszédem ne leplezzen le?

Négyszemközt kell vele beszélnem,tehát nem az lesz, hogy ülök egy nagyelőadóban, hallgatók karéjában.



2021. aug. 5. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy tartjátok a kapcsolatot? Egyébként próbálj a témára koncentrálni, amivel bemész hozzá. Én ezt úgy tudom elképzelni, mint amikor prezentációnál kizárod a külvilágot, és nem bizonytalanodsz el.


Mondjuk én is hasonló szituációban vagyok, vezetésoktatóval. Most szüneteltetem a vzeetést (más okból), bár szerintem a sikeres vizsga után majd tudtára adom.

2021. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A téma semmi extra, nem vizsga, h. lekösse a figyelmemet annyira.

Hát így alakult, tartjuk... Miért, ez szokatlan?

2021. aug. 5. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!