Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lany akit szeretek de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akit szeretek de nagyon vegyes érzelmeket mutat es nem tudom hogy mit csinaljak Szerintetek akar valamit tolem?

Figyelt kérdés

Fel eve megismertem egy lányt nagyon jó barátok lettünk viszont én ugy ereztem hogy nem vagyok közömbös neki


Aztán elkezdtem talalkozgatni iskolan kivul vele csókolóztunk is minden alkalommal vegul kimondtam hogy szeretem de o erre azt mondta hogy nem akar megbántani de o nem szeret azota is ugyan olyan a kapcsolatunk de mar kezd idegesíteni hogy nem tudom hogy mit akar

Az lehet hogy azert nem akar velem jarni mert (ezt tudom magamról) nem igazan tudom kimutatni az erzelmeimet es amikor nala vagyok mindig ki akarja huzni belőlem hogy mit érzek iránta es ilyen kérdéseket tesz fel es én meg nem tudom mit mondjak mert a felelem nagyon eros bennem hogyha olyat mondok ami nem jo akkor elveszítem ot

17F


2015. aug. 9. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A bankártyádat akarja, de dőlj be neki!
2015. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha kimondtad hogy szereted akkor megnyiltál előtte, és mivel ő azt mondta hogy nem szerelmesen szeret ezért hát szerintem keress mást mert olyan mintha csak játszana veled.
2015. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!