Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ha túlságo...

Mit csináljak, hogy ha túlságosan ragaszkodok az emberekhez? Van rá mód, hogy az érzelmeket teljesen elnyomjuk? 17/L

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy kb 2 éve, ha lesznek új barátaim, akkor folyton rájuk gondolok, meg velük akarok lenni és mindig én szervezem a programokat, találkozókat stb. Viszont érzem, hogy én nekik nem jelentek, annyit mint nekik én, pedig én mindent megteszek; ha bajban vannak segítek, kedves vagyok stb...most léptem ki egy 3 hónapos kapcsolatból, én szakítottam vele, mert semmi olyat nem csináltunk mint a párok (mozi, séta stb). Most vagyok azon a ponton, hogy semmit se szeretnék érezni az emberekhez , mert az mindig fáj.Ha az egyik barátomat elhívom vhová és ő nem jön velem akkor az nekem szörnyen tud fájni, pedig csak nem akar eljönni, még is olyan, mint ha cserben hagyna.Túl könnyen kedvelek meg embereket és ezen szeretnék változtatni. Nem szeretnék senkit se kedvelni,de utálni se. 4 éve hat meg az anyukám és az első két évben senkit nem öleltem meg, eléggé távolságtartó voltam, de még is boldog. Aztán ezek mostanába kezdődtek, hogy most pont az ellenkezője van, azt szeretném ha megölelnének stb...Tényleg nem szeretnék semmit érezi, mert mindig csak a csalódás megy és elegem lett belőle.

2017. márc. 5. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi, ez csak a kamaszkori világfájdalom. Mindenki átesik rajta. Nem sokára jobb lesz.
2017. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 5. 21:47
 3/3 anonim válasza:

Azt javaslom, hogy tűrd el ezt a helyzetet, el fog múlni. Az a normális, ha engeded átélni az érzelmeidet, de kicsit úgy, mintha felülről néznél magadra. Boldog vagy? Szeretethiányos vagy?

Ne vedd a szívedre, ha valaki nem megy el veled talizni. Nem rajtuk, hanem magadon múlik a saját boldogságod!

2017. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!