Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy egy emberből...

Van olyan, hogy egy emberből kiölik a félelmet/lelkiismeretet esetleg érzelmeket?

Figyelt kérdés

apám nemrég megint ordítozott velem és megfigyeltem magamon, hogy semmi reakciót nem váltott ki belőlem, elég hangosan hallatta a hangját, mellettem is ordibált, de egyszerűen semmi sem történt, nem ment fel a vérnyomásom, halál nyugodt voltam.. És elgondolkodtam, egyszerűen nem szeretek senkit, mintha mindenkit csak látásból ismernék, a saját családtagjaim iránt sem érzek semmit, legszívesebben fognám magam és elmennék, senki nem hiányozna.

van még egy pár észrevételem, régebben mosolyogtam mostmár a számszéle még véletlen se görbül feljebb.. Az unalom gyakran már odáig jutatt, hogy azon agyalok milyen lehet meghalni vagy ölni, egyébként a mosolyos résznek mára már találtam értelmes magyarázatot, akárhányszor mosolyogtam az apám leorított vagy elvert, mert téveszmék kísértették és azt hitte hogy rajta röhögök ( pontosabban azt hiszi, hogy megakarom ölni meg ilyenek) én már nem tudom, hogy ki/mi vagyok, nincs semmi tervem a jövőre, nah mindegy nem szaporítom tovább a szót, csak a kérdésre akarok választ.

17F


2016. nov. 18. 20:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Ohh igen és már legalább 1 hete szörnyű has fájásom van, rendesen szoktam enni, ez kialakulhat lelkiebetegség miatt? a környezetem felé azt mutatom, hogy teljesen jól vagyok, de legszívesebben felse kellnék reggelente.
2016. nov. 18. 20:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Belőlem rendesen kiiktattak az érzelmeket és most én vagyok úgy ahogy te ezt pár évvel ezelött megírtad
2020. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!