Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha apa a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha apa a jó fej, én meg a szaranya ?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, hétvégén szokott a gyerek elmenni az apjához. Az apja mindent megvesz neki, izgi programokra mennek, csak a szórakozás, pizza, étterem. Itthon tanulás van, főzök neki, ami nem jó, mert az éttermi sokkal finomabb. Itthon uncsi, velem uncsik a programok. Apával evezés van, meg gokart, meg quad. Míg együtt éltünk, le sem szarta a gyereket. Sosem volt ideje ránk. Én nem tudok ezzel mit kezdeni. Unalmas lettem, lehet, hamarosan az apjával akar majd élni.

Igaz, most mondtam az apjának, hogy holnap este fél 9ig legyen vele, mert orvoshoz kell mennem. Ez már persze nem fért bele neki. De még így is apa a tuti.


2021. okt. 10. 15:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
51%
Szóval ha te nem tudod megadni neki a dolgokat akkor apuka se adja meg.. gratulálok. Neked sem a gyerek érdekei az elsők. Mégis mit szeretnél? Hogy abban a pár órában üljenek le tanulni? Ne menjenek sehova, ne vegyen neki semmit csak mert te sem tudod? Nemhogy összetennéd a két kezed hogy legalább valaki megadja neki ezeket a dolgokat. Az orvosról meg annyit hogy gondolom nem egy nappal előtte tudtad meg, hogy mész...
2021. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellesleg 12 évesen nem kell neki felügyelet...
2021. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Igen, apuka ne vegye meg neki, ha egyszer azt beszéltük meg, hogy nem veszünk ennyire drága ajándékot neki. Mert arra faszari, hogy egy 15ezer forintos cipőt megvegyen neki. Arra világ életében smucig volt, hogy nekem vegyen valamit, vagy ne tegye szóvá, ha én megvettem. És igen, ne vegyen egy 12 éves gyereknek több százezer forintos ajándékot, mert mit veszünk majd neki a későbbiekben?
2021. okt. 11. 12:55
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
De ha neked ez probléma, miért adtok neki közös ajándékot? Mért nem külön-külön, te és ő.
2021. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Mert sajnos én nem tudok ekkora ajándékot adni. Ez az álma , egy ilyen gép. Mi jön le ebből, ha csak az apja adja? Apa fantasztikus, anya meg adott egy szart. Hát apa milyen jó, anya milyen szar. Apa megvalósítja az álmom, anya meg kullog utána, mert mindenre nemet mond. Így inkább beszállok a közösbe.
2021. okt. 11. 15:25
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

35 - értem, csak én azt nem tartom reális elvárásnak, hogy a gyereked azért ne kapja meg azt, amire vágyik, mert akkor a gyerek az apját fogja jobban szeretni.

Ne érts félre, én abszolút megértem a helyzetedet, sokkal nehezebb dolgod van a gyerekekkel, hiszen voltaképp te neveled őket, az apjuknak csak a könnyebb része jut, de néhány hozzászólásodból úgy érzem, hogy inkább azt kívánod, a gyereked ne kapja meg azt az ajándékot, amire vágyik, csak hogy ne szeresse jobban az apját.

2021. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
A helyzeted én is megértem, a hozzáállásodat nem. Ha apuka virslit főzne neki és 1000 forintos gagyi kínai játékot venné akkor is ő lenne a jófej. Mert ritkán látja, nem ő kiabál vele, nem ő nyaggatja a tanulással, nem ő feszült, nem ő fáradt mert minden a nyakába szakad. Szerintem csak ront a helyzeten a felfogásod. Ha a gyereked idősebb lesz akkor úgyis rájön, hogy te tettél érte többet. Ne okozz neki bűntudatot azért, mert szereti az apját, bármi is az oka.
2021. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"A gyerektartást meg nem adja ide, mert ő elfelejti, miért nem kuncsorgok érte. Ettől viszont büszkébb vagyok." - Mire vagy büszke? Ez a gyerek pénze, őt illeti, tőle veszed el, ezért nem jut neki pl. jó cipőre.

Inkább az ajándékozásban ne versengj anyagilag. Adj külön valamit, minden nap ételt, figyelmet és jó szót.

2021. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!