Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha apa a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha apa a jó fej, én meg a szaranya ?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, hétvégén szokott a gyerek elmenni az apjához. Az apja mindent megvesz neki, izgi programokra mennek, csak a szórakozás, pizza, étterem. Itthon tanulás van, főzök neki, ami nem jó, mert az éttermi sokkal finomabb. Itthon uncsi, velem uncsik a programok. Apával evezés van, meg gokart, meg quad. Míg együtt éltünk, le sem szarta a gyereket. Sosem volt ideje ránk. Én nem tudok ezzel mit kezdeni. Unalmas lettem, lehet, hamarosan az apjával akar majd élni.

Igaz, most mondtam az apjának, hogy holnap este fél 9ig legyen vele, mert orvoshoz kell mennem. Ez már persze nem fért bele neki. De még így is apa a tuti.


2021. okt. 10. 15:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%

ez miért a házasság topic, ha elvált vagy?


a gyerek felől érthető, csak egy gyerek, könnyű beetetni.

az exeddel beszélj.

2021. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Mert nincs rá sajnos pénzem, ezért nem tudom elvinni. Minden forint élére van állítva.
2021. okt. 10. 16:17
 13/38 anonim ***** válasza:
65%
Nyíltan vállalom, hogy köcsög exfeleség vagyok. A helyedben ki is használnám, és direkt adnám a gyerek alá a lovat. 😈
2021. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
34%
13 - nem csak köcsög exfeleség vagy, de szar anya is.
2021. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Én jó fej akartam lenni. Már nem akarok.
2021. okt. 10. 16:30
 16/38 A kérdező kommentje:
De a gyereket nem akarom az apja ellen hangolni
2021. okt. 10. 16:30
 17/38 Ollókezű Edward ***** válasza:
81%
Ő már sikeresen elültette benne azt, hogy vele lenni jó, veled lenni szar. Ennyit arról, hogy nem akarod ellene hangolni a gyereket. Másrészt pedig, az igazság nem ellene hangolás. Ha a gyereknek rosszul fog esni, mikor rájön az igazságra, az az apja miatt lesz. Ez ilyen tipikus csicska-mentalitás, hogy az okolja magát, aki nem tudja már fenntartani a látszatot, nem az, aki manipulál.
2021. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Akkor én csicska vagyok?

Manipulálni nagyon tud. Nekem felnőttként több évbe telt, mire erre rájöttem.

2021. okt. 10. 16:39
 19/38 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Nem ezt mondtam, de ne hagyd, hogy a múltbeli viselkedése kihozza belőled a csicskát. Ennyi. Vagy fogalmazzunk úgy, hogy én a helyedben nem hagynám, hogy ellenem fordítsa a gyereket, még ha olyan módszerekkel is tesz ezt, amik tetszenek a gyereknek.

Tartásdíjat rendesen fizet?

2021. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne hangold az apja ellen, senki se írt ilyet.

De az valahol elég érdekes, hogy apuka félmilliós ajándékot vesz, te meg nem tudod elvinni pizzázni. Gondolom, tudna még több gyerektartást fizetni, hogy ti is eljussatok közös programokra, de nem akar. Nem ám abból csináltatod a műkörmöd!

Ennek a fényében meg nyugodtan költsön csak a gyerekre. Mondjuk vegyen meg neki egy minőségi cipőt, ami neked teher, neki meg nem. Vegye meg szeptemberre a jobbik hátizsákot. Karácsonyra vegyen neki uszodabérletet, vagy bicót, vagy tökömtudja. Fizesse ki a szemüveget. Nem tetszik? Hát van ilyen. Te se azért fogsz szemüveget csináltatni, mert a kedvenc közös programod. Téged ki kérdezett, hogy van-e kedved sulikezdésre vásárolni?

Nem kell arra bíztatni a gyereket, hogy sírja ki a félmilliós telefont is. Mert nincs rá szükség. De amire szüksége van, azt kérje nyugodtan. Legalább hasznosat kap, az apja meg örül, hogy a gyerekre költötte, nem rád.

2021. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!