Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Direkt csinálja vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt csinálja vagy tényleg alkalmatlan a valódi kommunikációra?

Figyelt kérdés

Sikerült eljutni 2 éven belül a válás szélére.

Előtte is voltak gondok, de valamiért kikapcsolt a piros lámpám, ami jelezte volna a bajt. Az a lényeg, a férjem bántott, verbálisan és fizikálisan is. (voltam én minden, csak úrinő nem, továbbá lökdösött, rúgott stb., ha vmi nem tetszett neki, szinte egyből támadott)

Több hónapja elköltöztem a közös lakásból. Folyamatosan ír, mintha el sem jöttem volna, teljesen úgy viselkedik. Még azt is megkérdezi, mit ettem aznap, hát beteges dolog ez.

Eddig 2szer adtam neki lehetőséget, hogy beszéljünk, de azt vettem észre, soha nem akar sem nyíltan, sem őszintén kommunikálni. Neki ez soha sem ment, hogy leülni face to face és kirakni, amink van. Közöltem a válási szándékot többször, de még így sem érti a lényeget, nem érzi a súlyát. Ő nem akar válni, de megbeszélni sem lehet semmit, mert komoly témákat egyszerűen nem tud kezelni, hozzászólni, 10 perc után azon kapom magam, vmelyik barátja nőügyeit ecseteli. Az ilyen semmittelen dolgokról folyamatosan beszél, rólunk meg az esetünkről kb. mintha fogyatékos lenne, kuss.

Ezt direkt csinálja szerintetek?

Köszönöm


2021. máj. 23. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Tudtad, hogy milyen, ennek tudatában mentél hozzá.
2021. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1

Igaz.

De nem ez volt a kérdés ...

2021. máj. 23. 16:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Add be a válast, miért akarsz beszélni vele, azok után, hogy megvert?
2021. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

Okés.

2021. máj. 23. 16:41
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Te hercegno vagy, akit elraboltak? Akkor hivatkozhatnal arra, hogy nem volt mas valasztasod, csak o. Egyebkent nem ertem, miert kezdtel vele, ha egy mizu, jossz szobara kategorias emberrel alltal ossze. Mibol gondoltad a kapcsolat elejen, hogy ennek van barmilyen komolysagi szintje? Miert gondoltad, hogy kommunikacio nelkul barmifele kozos eletre alkalmas? Inkabb ezekre a kerdesekre kene oszinten valaszolnod. Magadnak. A kerdes nem kerdes, dobd ki.
2021. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5

Nem volt ilyen, ennyire nem.

Házasság után állt be változás, nagyon eldurvult.

2021. máj. 23. 16:49
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Oke, addig megjatszotta magat, most pedig, hogy nyeregben erzi magat, mar megengedheti maganak, hogy ne szerepet jatszon, hanem onmagat adja. A kerdes, hogy te mit kezdesz vele? At lettel verve a palankon, sikeres volt a beetetesi idoszak. Te azt akarod visszakapni, aki sosem letezett, csak egy szerep volt. Nem, nem lesz mar olyan soha. Most, hogy megismerted az igazi arcat ezzel kell egyutt elned. Vagy nem. De ez mar a te dontesed.
2021. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi.

De miért jó egyeseknek szerepet játszani? Miért kell vkit beetetni?

Házasság és gyerek kipipálása?

Örülök, h eljöttem, eszemben sincs visszamenni.

2021. máj. 23. 17:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A ferfiak szanalmasak, ha szexhez akarnak jutni, barmire kepesek erte. Pont azt es ugy mondjak, amit hallani szeretnel. Nem veletlenul kerdezgetnek itt a forumon is, hogy mit kell mondani a csajnak, hogyan kell viselkedni stb. Egyaltalan nem az emberre kivancsiak, akik mellett onmaguk lehetnek, hanem szexre utaznak es mindegy kinek, csak jojjon be a szoveguk. Aztan persze mar nem fog fulleni a foguk a szineszkedeshez, de az meg a kapcsolat megromlasahoz vezet. Ilyenkor sok no eloremenekul, jojjon a gyerek, mert az mindenre megoldas. Nem szokott bejonni. Az emberek ritka hitvany modon nem kepesek szembenezni onmagukkal, a donteseikkel, a kovetkezmenyekkel. Ez van. Neked kell resen lenni, es idoben eszrevenni, hogy valaki nem oszinte, nem tisztel, nem kezel emberkent. Noi reszrol ez a nehezsege a tarskeresesnek. Lassan felig pszichologusnak kell lenni, mert annyi a beteg ember a vilagban. Es vannak, olyan pszichopatak, akik meg a hazugsagvizsgalot is at tudjak verni. Ismerd meg jobban a masik felet, ne felj leasni a melybe, mielott elkotelezed magad. Ehhez persze neked is meg kell nyitni magadat, hisz ez csak kolcsonosen megy, attol meg sebezheto leszel a masik szamara, hiszen tudja mik azok a gombok, amiket megnyomhat rajtad, mert tudja, hogy mi faj. Szoval a kolcsonossegre is figyelni kell. Sokkal tudatosabbnak kell lenni a tarskereses soran es teljesen el kell hagyni a felszines dolgokat. Nem mind arany, ami fenylik. Nagyon talalo.
2021. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9

Köszi.

Ő akart mindenáron gyereket.

Úgy, hogy sz@r a kapcsolat.

Menjen innentől, ahova akar.

2021. máj. 23. 17:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!