Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha apa a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha apa a jó fej, én meg a szaranya ?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, hétvégén szokott a gyerek elmenni az apjához. Az apja mindent megvesz neki, izgi programokra mennek, csak a szórakozás, pizza, étterem. Itthon tanulás van, főzök neki, ami nem jó, mert az éttermi sokkal finomabb. Itthon uncsi, velem uncsik a programok. Apával evezés van, meg gokart, meg quad. Míg együtt éltünk, le sem szarta a gyereket. Sosem volt ideje ránk. Én nem tudok ezzel mit kezdeni. Unalmas lettem, lehet, hamarosan az apjával akar majd élni.

Igaz, most mondtam az apjának, hogy holnap este fél 9ig legyen vele, mert orvoshoz kell mennem. Ez már persze nem fért bele neki. De még így is apa a tuti.


2021. okt. 10. 15:57
1 2 3 4
 1/38 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Még jó, hogy apa a jófej, mikor a hétvége az övé és csak szabadidős programokat csinálnak, nem pedig úgy kell az ágyból is kirimánkodni a gyereket, hogy menjen oviba/iskolába minden hétköznap meg vegzálni, hogy írja meg a leckét, ez a sz-r feladat bizony rád marad.

A gyerek csak ezt látja sajnos.

Ez a baj, ha az egyik szülő csak hétvégén szülő, és akkor is haver akar lenni.

2021. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Ollókezű Edward ***** válasza:
88%

Hány éves a gyerek? Legyen közös felügyelet, egy hét itt, egy hét ott, és majd meglátjuk, hogy a tökjófej apa így is fenn tudja-e majd tartani a jófejséget.

Munkatársam gyereke még 3 éves sem volt mikor elváltak, és a kezdetektől így nevelik a gyereket. Így mindketten élik is az életüket, meg foglalkoznak a gyerekkel is igaz, nincs tartásdíj.

2021. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Csak egy nap, mert csak egy napra viszi el. Nem is alszik ott.
2021. okt. 10. 16:02
 4/38 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek?
2021. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%

A gyerekek feltetlen szeretnek.


En is birom az olyanokat pl apák. Lesz.rták elhagytákba családot a gyerek mellett egyszer sem voltaj betegsegben nehezsegekben sem támasz de felno a gyerek (ill tokmindegy hany éves), nyalja falja az apját mikor latja akár evente egyszer.



Utálom a facen is az ilyen szembejovő fotokat mikor a majdnem 20 éves lány az apja nyakán csüng afoton az apja buszken posztolja, es mindennek a hattere pedig az hogy ha az apján mult volna a gyereke felole fel is fordulhatott volna valojaban.



A gyerekek ezt még felnott korukban sem látják át valahogy.

2021. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ahogy nő, úgy változik. Idővel látni fogja, hogy te mit teszel érte, amit az apja nem. Az apa egyre kevésbé lelkes, főleg ha az aktuális barátnője is pénznyelőt lát a gyerekben. A gyerek igényei meg ezzel párhuzamosan nőnek. Mobil, laptop, márkás cuccok, egzotikus nyaralás, jogsi, autó, saját lakás. Az első után, mikor nemet mondott, majd apa lesz a s2ar. Ritkán lesz kifizetődő ennyire elkapatni egy gyereket.
2021. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

12 éves

Á, most szülinapra, meg karácsonyra megvette neki az áhított gamer gépet. Nem hajlandó elmondani, mennyibe került. Jó, adok bele én is pénzt, meg közös lesz, de a gyerek tudja, hogy apa vette. És megint apa lesz a jó fej.

2021. okt. 10. 16:10
 8/38 Ollókezű Edward ***** válasza:
96%
Ha 12 éves, akkor én már nem cukroznám neki a szart. Simán megmondanám, hogy látod, apa most nem ért rá, azért kell velem a dokinál ülnöd. Vagy megmondanám az apjának, hogy a gyerek már nagyon várja, hogy elvigye, és mondja meg neki ő, hogy nem ér rá. Amúgy meg tényleg, vágjátok be a közösbe, és apukha glancolja csak 1 hétig, míg te éled az életed.
2021. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
20%
Te miért nem viszed programokra? Miért nem mentek el hétvégén egy étterembe? Csak egy napot van az apjával, így lenne rá időd.
2021. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendben van az értékrendje nem fog ellened hangolódni.

Nálunk is ez megy, egész héten húzom az istrángot, logisztikálok, az apjánál meg arany élet van, de nem zavar. Legalább amit én nem tudok most megengedni neki arról sem marad le. Bár az én gyerekem épp úgy várja hogy hazajöjjön hétvégén és társasozzunk, mint egy via ferrata-t az apjával.

2021. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!