Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni. 3 éve vagyunk házasok, van már gyerekünk is,+CSOK hitel. Jó is lenne minden, de a feleségem egyre ridegebbé vált szexuálisan. Én kérdeztem mi a baja, ő azt mondta, teher számára a szex. Ez még nem minden, hozzátette, az is volt mindig! Azért csinálta hogy ne hagyjam el, ma meg már két gyerek mellett egyenesen kínzásnak éli meg. Ezek után nekem semmi kedvem közeledni felé. Már a válás is megfordult a fejembe, de ezr szállal köt hozzá minden, aztán itt van a CSOK is, hitelek stb. Én vágyom a szexre, ő nem.


Na most ebből mit lehet kihozni?


2021. jún. 12. 17:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

Azt elmondta, hogy miért teher neki a szex? Olyan dolog, amin lehet változtatni?


Mi a férjemmel nem tudtuk megoldani, most van folyamatban a válás, mert végül összejött valakivel.

2021. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Noren1989 ***** válasza:
20%
Szilvàsbultàt, mer' azt szeretem.
2021. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
51%
Ismerős helyzet🤷‍♀️ beszéljétek meg, esetleg nyitott kapcsolat.
2021. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
50%

Most már semmit.

Elvetted, hiteleket felvetted, gyerekek megvannak.

2021. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Noren1989 ***** válasza:
90%

*k, jesssszumpepi


Komolyra fordítva? Úgy érzed, h àtbasztak a kezdetektől?



Jól érzed.

2021. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Ramos ökle ***** válasza:
95%

Ha te korrekt voltál, akkor nem tartozol neki semmivel. Ő hazudott, vagyis így tűnik. Ha megpróbáltad megoldani a helyzetet, vagy ezek után megpróbálod, akkor talán még lehet valami javulás.

Ha nincs, akkor egyszerűen keresel valakit, akivel megoldod a dolgokat. Ha te mindent megtettél, és nem vagy hibás, akkor ő gyakorlatilag lemondott a veled való testi dolgokról, tehát ebben a tekintetben szabad vagy.

2021. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerető.. úgy néz ki engedélyt is adott rá.
2021. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Sosem szerette a szexet, de nem csak velem nem, hanem senkivel sem. Én azt hittem hogy rendben vagyunk, bár az ágyban nem volt sosem virtuóz, de ez nekem annyira nem is volt fontos. Az viszont hogy az egész csak egy színjáték volt, azért kicsit mellbe vágott. Asszexuálisnak tartja magát, nem undorodik tőle, de nem is kívánja. Most meg ugye már ott vannak a gyerkek, sok a munka(nekem is), így a szex már extrém teher a számára. Aludni szeretne, pihenni, nem pedig szenvedni az ágyban, hogy őt idézzem.


Ez nagyon jó, mert konkrétan lépni nem tudok. X millió hitellel, két gyerekkel, a harmadik eddig még tervben volt. Nem akarom elhagyni a gyerekeimet sem!

2021. jún. 12. 17:36
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van az, hogy simán megmondta, hogy véletlenül se akarj többé szexelni.
2021. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%
Jól értem hogy aláírtatok 3 gyereket?
2021. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!