Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni. 3 éve vagyunk házasok, van már gyerekünk is,+CSOK hitel. Jó is lenne minden, de a feleségem egyre ridegebbé vált szexuálisan. Én kérdeztem mi a baja, ő azt mondta, teher számára a szex. Ez még nem minden, hozzátette, az is volt mindig! Azért csinálta hogy ne hagyjam el, ma meg már két gyerek mellett egyenesen kínzásnak éli meg. Ezek után nekem semmi kedvem közeledni felé. Már a válás is megfordult a fejembe, de ezr szállal köt hozzá minden, aztán itt van a CSOK is, hitelek stb. Én vágyom a szexre, ő nem.


Na most ebből mit lehet kihozni?


2021. jún. 12. 17:08
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Nála a szexuális undor nem átmeneti, elmondása szerint igazi orgazmusa sem volt még. Azt is észrevettem, hogy szépen mindent tiltólistára tett. Pár év alatt eljutottunk odáig, hogy a szex csak misszionáriusban mehetett. Feltűnt hogy kerüli az orális szexet, sőt nekem szó szerint megtiltotta! Azaz nem csinálhatom neki. Erre azt mondta hogy mindig is megalázónak tartotta, csak összeszorított fogakkal eltűrte. Pfffff.... komolyan mondom a pofám leszakad! Az utóbbi pár hónapban úgy kezdte a dolgot, hogy van 10 percem, sisessek. Először poénra vettem, de rájöttem hogy nem az! Kérdeztem hogy mi lesz az előjátékkal, arra meg azt mondta, ne húzzuk az ilyen felesleges dolgokkal az időt. Sajnos most tényleg azt érzem, hogy maximálisan kiábrándultam a nőkből(elnézést az általánosításért, de tényleg ezt érzem). Innentől kezdve örökké bennem marad, hogy ha esetleg újra lesz valakim, az megint csak eljátssza?
2021. jún. 12. 18:13
 22/37 anonim ***** válasza:
89%

Hitellel is lehet válni, CSOK-os hitellel is! Pont most volt a családban ilyen.

Ha született gyermek, de kevesebb, mint amennyit a pár előre vállalt, akkor csak azt az összeget kell visszafizetni (kamattal együtt), amit a meg nem született gyermek után vett fel a pár. Ebben az esetben is ugyanúgy kell számolni az összegeket, mint igénylésnél.

El kell adni a házat így ahogy van, az árából a CSOK hitelt visszafizetni a meg nem született gyerekre és lehet tiszta lappal indulni, egy normális életnek.

A meg nem született gyermekek szempontjából mindegy, hogy válás vagy időtúllépés miatt nem teljesültek a feltételek, a visszafizetés mindkét esetben ugyanúgy vonatkozik az igénylőkre.


Normális esetben a szülők nem a gyerektől válnak, hanem egymástól, így neked sem kellene tartanod attól, hogy elveszíted a gyerekeidet, ha hétvégente, vagy szünetekben minőségi időt töltesz velük és jó apjuk maradsz.


Tudod ki vergődne le így egy életet!

2021. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

22-es vagyok és ez lemaradt, de gondolom esetetekben nem is érdekes:


Egyetlen eset van, amikor a válás után nem kell visszafizetni a felvett támogatást:

- ha az egyik fél a másiktól megszerzi a CSOK-kal vásárolt ingatlan tulajdonjogát, és

- a kiskorú gyermekek (akikre a támogatást igénybe vették) a CSOK-os ingatlanban élnek tovább a tulajdonjogot megszerző féllel.


Ebben az esetben szerződésmódosításra van szükség, amelynek a díja a támogatott személyt terheli.

Ez a forgatókönyv akkor működik, ha a gyermekvállalás terén nincs elmaradása a párnak. Minden más esetben vissza kell fizetni az igénybe vett támogatást.

2021. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
82%
A 22-es tökéletesen leírta a jogszabály által biztosított lehetőséget, még ha azt valami ütődött le is pontozta. A többi már csak rajtad múlik Kérdező, hogy mész, vagy maradsz ebben az áldatlan állapotban.
2021. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Szexual pszichológus?

Vagy párterápiara esetleg gondoltatok?

2021. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

A jogi lehetőségeken átrágom magam én is. Pszichológusnak semmi értelme nincs, itt nem egy fennálló probléma van, hanem egy alap helyzet. Elbeszélgettem délután is erről a témáról, nem érte őt trauma, már gyerekkora óta nem érdekelte sosem a testiség. Nem hozta őt izgalomba egyetlen egy férfi sem, sosem ábrándozott a szexről, nem volt vibrátora. Amit eddig is bevállalt, azzal magasan túllépte a komfortzónáját, az orális szextől hányingere volt mindig is, egy igazi perverz és végletekig gusztustalan dolognak tartja. Ma már ott tart, hogy előttem sem akar levetkőzni, takargatja magát. Elmebetegség a köbön, mintha egy 13 éves serdülő lánnyal élnék együtt. Azt mondta hogy ez a 10 évnyi szex teljesen kiégette, idegennek érzi magát önmaga előtt. Nem, nem én voltam gyenge az ágyban, előtte is volt jó pár barátnőm, de sosem volt panasz rám. Nekem fontosabb volt mindig is a partnerem öröme mint az enyém. Szerettem szex előtt megágyazni lelkileg is, gyakorlatilag az előjáték 90%-ban a feleségemről szólt. Óriásit csalódtam, mert az egész házasságom a családról és a feleségemről szólt, aki hazudott és eldobott. Én azt sem fogom fel, hogy egy férfi és nő között hogyan lehet undorodni a testiségtől, ha a lelki kötődés is megvan. Az önbizalmam is sérült, pedig azt hittem átsiklok ez felett.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2021. jún. 12. 20:28
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető az elkeseredésed.


Es ő hogyan képzeli el a jövőt? Erről beszéltetek?

2021. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Ő a legrosszabb esetben egyedül marad a gyerekekkel, de azt mondta hogy ebben az esetben neki jó, ha meg férfit kellene keresnie, az kizárólag szexmentes kapcsolatra. Ebben a forgatókönyvben ő már az elején leszögezné hogy szex kizárva, úgyhogy csak olyan jöhet szóba aki ezt vállalja. Én még ennyire szexgyűlölő embert nem láttam, lassan már én is azzá válok. Egészséges férfiként első ránézésre egy évig biztosan nem fogok nőhöz érni. Ez most testileg és lelkileg sakk-matt.
2021. jún. 12. 21:32
 29/37 anonim ***** válasza:
82%

Vegyél egy nagy levegőt, menj el bankba, utána add be a válópert.

Elmondod a bíróságon ezt és 5 perc alatt elválasztanak.

Utána ismét a bank, kiszámoltatod a visszafizetnivalót, meghirdeted a házat, lerendezed a bank felé a sarat, elmész albérletbe vagy ideiglenesen vissza anyádékhoz és igyekszel elfelejteni ezt a rossz álmot!


Csak ne teszetoszáskodj és ne ess önsajnálatba, hanem LÉPJ!

2021. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudtam hogy lehet olyan szituáció amikor jogos a megcsalas. De úgy látszik mégis van
2021. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!