Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni. 3 éve vagyunk házasok, van már gyerekünk is,+CSOK hitel. Jó is lenne minden, de a feleségem egyre ridegebbé vált szexuálisan. Én kérdeztem mi a baja, ő azt mondta, teher számára a szex. Ez még nem minden, hozzátette, az is volt mindig! Azért csinálta hogy ne hagyjam el, ma meg már két gyerek mellett egyenesen kínzásnak éli meg. Ezek után nekem semmi kedvem közeledni felé. Már a válás is megfordult a fejembe, de ezr szállal köt hozzá minden, aztán itt van a CSOK is, hitelek stb. Én vágyom a szexre, ő nem.


Na most ebből mit lehet kihozni?


2021. jún. 12. 17:08
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Igen alá. Akkor még nem tudtam hogy mit is gondol. Most meg itt vagyok két gyerekkel, épülő házzal, hitellel, bilincsekkel. A szexet sem akarom vele, mert azt érzem hogy megerőszakolom, és csalódtam is benne! Ultra nagy szívásnak érzem a helyzetem! Szerető? Se időm, se energián, se lehetőségem nincs rá, és érzelmileg sem tartok ott. Főállás, építkezés, néha mellékes munka, család, gyerekek. Ide még hova fér bele bármi más is? Főleg vidéken.
2021. jún. 12. 17:49
 12/37 anonim ***** válasza:
76%
A helyedben beadnám a válást, nem is annyira a szex miatt, mint inkább azért, mert a házasságotok minden napján hazudott neked. Nyilván oltári szívás lesz így elválni, de egyedül így lesz esélyed egyszer normális életre, ezzel a nővel nincs.
2021. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
93%
Akkor mást nem tudsz egyenlőre, beletörődsz. Ami biztos hogyha úgy lesz, akkor nem csinálnék erre a fos kapcsolatra mégegy gyereket, mert sokáig ti nem lesztek így együtt.
2021. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok még egy gyereket, de a hitel is összeköt minket. Itt a válás nem egy szimpla válás, hogy oké te arra én meg erre. Az az érzésem, hogy jó ideig ebben kell maradnom. Belesetem a tipikus CSOK-os csapdába, mondhatni mintaszerűen. Meg mi az hogy azért szexelt velem eddig, mert attól félt hogy ott hagyom? Ennyi erővel a következő nő is palira vehet! Durván megingott a bizalmam a nők felé, jelenleg inkább egyedül szeretnék lenni, de a gyerekeimre is vágyom. Á, nagy csőd lett az életem!
2021. jún. 12. 17:58
 15/37 anonim ***** válasza:
70%

Akik azt hiszik, hogy nem lesznek sokáig együtt nyissák ki jobban a szemüket.

A hitel, meg a gyerekek sok házasságot összetartanak. Többet, mint a jó szex.

2021. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
80%
Az enyémet is 3 gyerek csok új ház. Akár boldogok is lehetnénk, de nem vagyunk 🤷‍♀️
2021. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
79%

Fű ez nagyon kemény.


Ahogy értem előtte sem voltak túl jók a szexuális együttlétek, nyilván gondolom utólag te is belátod, ez előjel volt.


Orgazmusa sem volt soha?


Nem lehet, hogy átmeneti?

Pihenni akar, azt írod. Lehet csak tele van mindennel és még helyrehozhato.


Másik ami eszembe jut, hogy sokszor van valami előzménye annak, hogy nem kívánja a szexet, aszexualis. Érhette korábban trauma, molesztálás?


Nagyon sajnállak, őszintén, mert én megérte, hogy a szex nagyon fontos.

2021. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Amikor még nem voltam házas, én is azt hittem erős kézzel irányítom az életem, mindere reagálni fogok. Azt hittem engem nem érhet meglepetés, mindig megválasztom az utat amin járni akarok. Óriási leckét kaptam abból, hogy csak egy pont vagyok. Sok olyan dolog lehet, ami keresztül tudja húzni a dolgokat. Konkrétan most totálisan tehetetlen vagyok, a válás bárhogy osztok-szorzok nem opció. Szex jó darabig nem lesz az életemben, ebben 100%-ig biztos vagyok. Marad a látástól-vakulásig munka, a pénzhajhászás. Este jobb esetben az alvás, rosszabb esetben a plafon bámulása. Ami a legrosszabb az, hogy lelkileg sem látom a fényt az alagút végén. Még azt is el tudom képzelni, hogy 15 évig együtt maradunk besavanyodva. 4000 fős településen élek, itt mindenki ismer mindenki, új kapcsolatra esélyem sincs, na meg időm se. Majd lesz valahogy.
2021. jún. 12. 18:05
 19/37 anonim ***** válasza:
91%

Neked 3 év alatt nem tűnt fel, hogy nem élvezi a szexet?

Vagy olyan jó színésznő lenne?

2021. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

A #18-as hozzászólásnak lehetne az is a címe: Hogyan lesz a magyar alkoholista, szóval csak óvatosan a búslakodással.

Keress valami hasznos hobbit, ha még nincs, koncentrálj a gyerekeidre, hogy legyen valami öröm az életedben, és járj nyitott szemmel, hátha akad valahol egy unatkozó feleség, vagy egy olyan, aki lánykorában sem bírt a vérével.

2021. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!