Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni. 3 éve vagyunk házasok, van már gyerekünk is,+CSOK hitel. Jó is lenne minden, de a feleségem egyre ridegebbé vált szexuálisan. Én kérdeztem mi a baja, ő azt mondta, teher számára a szex. Ez még nem minden, hozzátette, az is volt mindig! Azért csinálta hogy ne hagyjam el, ma meg már két gyerek mellett egyenesen kínzásnak éli meg. Ezek után nekem semmi kedvem közeledni felé. Már a válás is megfordult a fejembe, de ezr szállal köt hozzá minden, aztán itt van a CSOK is, hitelek stb. Én vágyom a szexre, ő nem.


Na most ebből mit lehet kihozni?


2021. jún. 12. 17:08
1 2 3 4
 31/37 Ramos ökle ***** válasza:
82%

Most olvasgatom a többi gondolatodat. Az idegesít a legjobban, h végig hazudott. Mert ha valaki nem szereti a testiséget, az is elfogadható, de akkor olyannal kellene összejönni, akinek ez tiszta és tud róla, elfogadja.

De ő önző módon hazudott, h legyen gyerek, férj, ház, aztán ha neked nem tetszik az új helyzet, akkor te szívsz, mert őt 2 (3) gyerekkel nem fogja a jog és a bíróság szétszedni, téged viszont igen.

Sajnálom, h ezt írom neked, de ilyen nőnek gyerek sem kellene, mert még őket is elcseszi.

Kitartást, és szerintem még az is jobb, ha most lépsz, vagy ha mégsem, a későbbiekben találj valakit, akárhogy, a környéken, szomszéd településen, ahol tudsz.

2021. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is azt mondanám, hogy ne maradjatok együtt. De nekem felfoghatatlan, hogy az évek során nem vetted észre, hogy lényegében undorodik tőled...
2021. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Nem tőlem undorodik, hanem a szextől.
2021. jún. 12. 23:52
 34/37 Szende-lány válasza:
82%

Miközben a történetedet olvastam végig azon gondolkodtam, talán segíthet az, hogy van egy facebook csoport, ahol hasonló őszinte történeteket lehet olvasni. És persze igyekszünk segíteni egymásnak. Mintha olvastam is volna ott egy hasonló esetről…

A csoport neve: Őszintén a szexről

Azért is javaslom ezt a csoportot, mert azt hiszem vannak a tagok között pszichológusok is.

A csoport természetesen privát. Így senki nem fogja tudni, hogy tagja vagy, csak azok, akik maguk is tagjai a csoportnak.

2021. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan válj el kérdező. Előbb tedd ezt, mint hogy belerokanj egy olyan csapdába, amit elvárnak tőled. Nem kell ezt tenned.
2021. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
72%

Egy ilyen fickónak voltam a szeretője egy évig.


A felesége persze őrjöngött, amikor kiderült, hiába vonta meg tőle a szexet. Az élete utána egy pokol lett...

Úgyhogy nem olyan biztos, hogy jó szemmel nézné a párod ha félredugnál, hiába tűnik most úgy, hogy nem érdekli. Az pedig eszedbe se jusson, hogy nem fogsz lebukni, mert egy nő csak azt nem látja meg, amit nem akar.

A másik dolog, hogy társas lények vagyunk, szóval előbb-utóbb bele fogsz szeretni valamelyik szeretődbe és utána majd jön a dráma és a bonyodalom. A gyerekeket szerintem ez sokkal jobban traumatizálja, mint egy korrektül lezajló válás. Főleg ha már elég idősek ahhoz, hogy megértsék, hogy pontosan mi történik.


Persze élhetsz szex nélkül is, de akkor meg jó eséllyel alkoholista leszel, mint ahogy előttem írta valaki.


Mindent összevetve, ha most azonnal elválsz, akkor még van esélyed egy normális életre.


A szerencse a bátraknak kedvez...

2021. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
10%
Szexeljással. Úristenem ezeket az analfabétákat. Netán az összes többi nő meghalt a bolygón? Idióta.
2021. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!