Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha apa a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha apa a jó fej, én meg a szaranya ?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, hétvégén szokott a gyerek elmenni az apjához. Az apja mindent megvesz neki, izgi programokra mennek, csak a szórakozás, pizza, étterem. Itthon tanulás van, főzök neki, ami nem jó, mert az éttermi sokkal finomabb. Itthon uncsi, velem uncsik a programok. Apával evezés van, meg gokart, meg quad. Míg együtt éltünk, le sem szarta a gyereket. Sosem volt ideje ránk. Én nem tudok ezzel mit kezdeni. Unalmas lettem, lehet, hamarosan az apjával akar majd élni.

Igaz, most mondtam az apjának, hogy holnap este fél 9ig legyen vele, mert orvoshoz kell mennem. Ez már persze nem fért bele neki. De még így is apa a tuti.


2021. okt. 10. 15:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
22%
Ezt most nem értem. Máskor mindig az a baj, hogy az apuka nem vesz a gyereknek semmit meg kiszúrja apróval az anya szemét. Most itt egy férfi, aki foglalkozik a gyerekkel, programokat csinál és költ rá. Hadd költsön, ha van neki. Ha meg nem költene, ő lenne a szemét, mert sajnálja a gyerektől. Szerintem neked most az fáj, hogy az apának sok pénze van, te meg kuporgatsz.
2021. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Ollókezű Edward ***** válasza:
96%
21-es: Csak éppen, ha szükség lenne rá, akkor nem hajlandó vigyázni a gyerekre. K*rv@jó szitu, tényleg...
2021. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Rám soha nem költött. Illetve de, még 20 éve, a legelején. Sosem volt műkörmöm, mert nem volt rá pénzem. Inkább vettem neki és a fiának valamit, aminek örülnek, főztem nekik olyan kaját, amit szeretnek. Amikor alig volt pénzem, akkor is megvettem a férjemnek a libát, meg a kacsát, mert tudom, hogy örömet okoztam vele neki. Erre mindig azt kaptam, hogy jó szar bolti hús. És most nem magamat akarom fényezni, hiszen bennem is van rengeteg hiba. De soha nem fizette a fodrászomat, ahogy a gyerekét sem. Soha nem kérdezte, hogy van e pénz arra a gyógyszerre, amit minden hónapban meg kell venni és 6000 Ftba kerül. Mindig csak a szememre okádta, hogy milyen szar szalámi van itthon, miért nem a 6-8ezer forintosat veszem meg. Mert az olcsóbb az már szar. Mikor szóltam, hogy kifizettem a hiteleket, minden bevásárlást én fizettem és hónap végén elfogyott a pénzem, akkor csak leugatott, hogy spóroljak. Vagy ha kevés a pénzem, akkor gyerek, munka, egyetem mellett vállaljak másod, meg harmad állást. 150ezerből 80 volt a hitel, a többi elment kajára. Szerinte simán ki lehet jönni havi 40ből a kajára. Mikor össze gyűjtöttem a blokkokat és látta, akkor is én voltam a hülye, aki béna és nem tud spórolni. Holott akkor is ő élt nagy lábon. Mert csak a márkás ruha a ruha.
2021. okt. 10. 16:59
 24/38 anonim ***** válasza:
43%

22

Nem kötelessége ugrani az exfeleség szavára, elváltak. Ez úgy tud működni, hogy előre, időben megbeszélik, hogy kinek, mikor jó. Azt meg sem merem említeni, hogy egy 12 éves gyerek akár egyedül is maradhat arra a pár órára, amíg anya dokinál van.

2021. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

#21 igen, havi 4 nap költ rá. A többiben meg szarik rá. A gyerektartást meg nem adja ide, mert ő elfelejti, miért nem kuncsorgok érte. Ettől viszont büszkébb vagyok.

És igen, elviszi a gyereket szombaton 9-10 körül és már 4kor legkésőbb le is passzolja. Ennyi idő alatt könnyű jófejnek lenni. Most ott aludt a gyerek. Nem kérdezte, hogy mi a lecke, mit tanuljunk, hogy ne maradjon vasárnapra. Haza dobta 11kor és le van tudva.

2021. okt. 10. 17:03
 26/38 A kérdező kommentje:

#24 elvan. Csak az orvos 80 kilométerre van tőlem. Az 160 oda vissza.

A kinek mikor jó az úgy működik az exnél, hogy nem hajlandó még pénteken este sem közölni, hogy mikor viszi el a gyereket. Úgy kell vele veszekedni. Mert tudja azt, hogy így tud keresztbe tenni nekem, hogy ne tudjak semmilyen programot szervezni magamnak. Tegnap hivatalos dolgom volt, tudta, időre megyek. 9re volt megbeszélve, hogy jön a gyerekért. Sikerült ide érnie 3/4 10re,mert ő pecázott és nehogy azt gondoljam, hogy ő az órát nézegeti.

2021. okt. 10. 17:06
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Így más a helyzet.

Szólj neki, hogy ha nem fizet gyt- t könyörgés helyett a bíróságra fogsz menni. Nem kell játszanod az áldozat szerepet, már nem vagytok együtt.

2021. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
92%

Neked is csak azt tudom írni: tanulj meg önzőnek lenni!

Éveid (évtizedeid) mentek el úgy, hogy azért élsz, hogy ő boldog legyen, és te hozod az áldozatot. De már nincs közöd hozzá! Oldja meg, ha boldog akar lenni, te pedig csak a te érdeked és a gyerek érdekét nézd. Igenis ebben a sorrendben! Ha te nem vagy jól, a gyereked se lesz. Ha beteg vagy, őt se tudod ellátni. Ha neki kell a támasz, egyedül te leszel ott, és erősnek kell lenned.


Volt férjem ugyanezt játszotta, sose tudtam tervezni előre. Egyszer ebből lett egy nagy gáz meg egy nagy vita (hosszú sztori), és akkor leordítottam a fejét. Megmondtam, hogy péntek délután a suli előtt várja a gyereket. Vagy ő, vagy a barátnője, vagy taxi, vagy a pápa személyesen. Lexarom. De ha a gyerekért nincs ott valaki, feljentem kiskorú veszélyeztetéséért, mert akkor a láthatás alatt ő érte a felelős. Vasárnap este hétkor a gyerek a kapuban.

Bármilyen eltérés ÍRÁSBAN kerül megbeszélésre, hogy a bíróság elfogadja bizinyítékként. Onnantól érdekes, meg tudta oldani. Előtte meg egy évig hülyének nézett.

2021. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
94%
Orulj neki, hogy szereti az apjat, inkabb minthogy lelkironcs legyen altala. Sajat tapasztalatbol irom, hogy kicsikent nalam is apa volt a jo zsaru a valas utan, aoas hetvege? Uu menjunk azonnal, nagyon vartuk mindig. Aztan ahogy nottem fel elkezdtem tisztan latni, mar lattam a dolgok moge, rajottem, hogy minden amit koszonhetek az anyukam miatt van, o volt velem ha beteg voltam, o intezett mindent. Egy ido utan mar nem volt olyan "semmi" ha apa folyamatosan elkesett a megbeszelt idopontrol, hazudozott es tarsai. Rajottem kire lehet szamitani. Tehat fordult a kocka minden teren. Ma mar apa hiv es erdeklodik mert en nem keresem, anyaval torodok. Mindig mondja hogy beszeljunk tobbet de amennyi kart okozott nekem nem hianyzik ez. Legyenek egeszsegesek, de nem tudnam a szemebe oszinten mondani hogy szeretlek apa es koszonok mindent. Legalabbis nem ugy ahogy anyukamnak.
2021. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Ott nincsenek szabályok, csak buli van meg drága cuccok, nyilván az apja felé húz a gyerek.


Nálad meg tanulás van, házimunka (ha van) és szabályok.


Költözzön az apjához ha akar (meg ha az apja is akarja, bár ezt kétlem) és akkor rájön, hogy apu is csak heti 1x jó fej amikor nincs felelősség.

2021. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!