Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más is, akinek kretén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akinek kretén férjet kell elviselnie? Hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 23:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Helyes, ezek szerint betalált.
2021. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem kell keretén férjet elviselnem. Hogy miért nem? Azért, mert a kommunikációm merőben más, mint amit itt bemutatta magadról. Nekem a férjem a társam, a szerelemem, nem a gyermekem. Én nő vagyok a kapcsolatban és igyekszem nem farkat növeszteni. Mert én szépen, lágyan kérek, elismerem a másikat. Ha nem úgy viselkedne, annak van következménye. Nem, nem agresszív következménye, ahol aláznám a másikat. Utat mutatok, elvárásaim is vannak. Mivel jól érzi magát a férjem velünk, mert erről gondoskodom, pontosan tudja, hogy ez neki is értékes és nem szeretné veszni hagyni a birtokot.
2021. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
22%
32!!! Nagyon igazad van....Gondolom nem az" első menci csávóhoz mentél hozzá"
2021. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
"Menci", meg "szórakoztató" csávó. Abszolút nem ilyen típus volt, inkább ilyen csendes jótanuló típus.
2021. szept. 19. 04:08
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Uh, borzasztó. Nálunk két válás is lett a tágabb családban ilyen miatt. (Apára ütött a fiú...)

Őszinte részvétem, tudom hogy milyen.

2021. nov. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
51%
en siman elvaltam tole 3 ev hazassag es egy 6 honapos gyerek utan. mivel egy tetu volt a birosag jo indokkal megvonta tole az apai jogokat. 2 evig fizetett utana a mostani ferjem orokbe fogadta amihez nagy orommel hozza is jarult. de ha a te ferjed nem ilyen attol meg elvalhatsz tole hidd el.
2022. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ezt olvasva örülök szinte, hogy egyedül neveltem a gyerekeimet. :))


De igazából nagyon sajnálom. És azért sajnálom, mert ezekben az esetekben simán lehet, hogy meg lehetne menteni a házasságot, de ahhoz mindkét fél kellene. És szerintem csak szakemberrel lehet. Nem megy ez a családosdi annyira könnyen mindenkinek, szerintem még a terhes kiskönyvben is le van írva, hogy teljesen új rendszer jön létre, mikor megszületik a baba. Az apának is meg kell találnia a saját helyét. Szerintem ezek a hülyeségek ilyen gyerekes figyelemfelkeltő húzások, amiknek a mélyén bizonytalanság, féltékenység van. Ezek orvoslhatóak lennének. A gyerek biztonsága egyáltalán nem játék. Nem tudom, hogy hogyan, de ezt is biztos meg lehet értetni valakivel. Vagy ha nem megy, tényleg el kell válni. Teljesen abszurd, hogy ahelyett, hogy támaszkodhatál a férjedre, ahelyett szó szerint féltened kell tőle a babát.

2022. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!