Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek 30 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 30 éves férfiként nincs saját lakása, az kretén?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 20:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak mert ezt a választ kaptam a napokban nem egy esetben. Albérletben élek.
2017. máj. 1. 20:18
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én eladtam, betegség miatt. Kretén volnék, csak ezért?

(Jó, más miatt az lehetek, nem tiltja a törvény)

2017. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Manapság már nem. Főleg, hogy nem mindenki akar röghöz kötött életet élni a mai világban.
2017. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha összevetem az átlagbéreket az átlagos ingatlan árakkal akkor úgy gondolom, hogy az a kretén, aki ezt mondta neked.


Nem. Akinek 30 éves korára saját ingatlana van, az vagy egy lepukkant putrit vett magának, vagy szülői segítséggel szerezte. Nagyon minimális azoknak a száma, akik 30 éves korukra saját lakással büszkélkedhetnek, önerőből.

2017. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
Nem. Egy önálló albérlet teljesen rendben van.
2017. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

35 évesen vettem saját lakást.


Előtte albérlet-párom-rövid ideig család-albérlet-másik párom-albérlet volt a sorrend.

2017. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. 30 évesen még bőven elég ha saját albérletet tud fenntartani. Az már kicsit cinkes, ha 3 haverjával tud csak közösen bérelni valamit, viszont az is jó ha a párjával ketten tudnak fizetni egy közös albérletet.

Saját ingatlant egyébként sem szabad venni most, főleg nem Budapesten, mert ott annyira felmentek az árak, hogyha most veszel ott lakást hitelre, és mondjuk pár év múlva már kevésbé lesz felkapott hely a külföldi airbnb-s turistáknak, akkor ugyanúgy le fognak menni az árak a régi árakra, és akkor hatalmasat buksz rajta. Tehát most ingatlant venni ebben az országban bűn, főleg hogy külföldön sokkal jobb lehetőségek vannak és nem csak a fizetésekben, én pl. informatikusként azért megyek ki Bécsbe, meg Svájcba hogy egyáltalán kitanuljam rendesen a szakmám, mert ebben az országban nincs szakember, vagy ha van is, nem tanítja.

2017. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
az a kretén aki 30 éves koráig dolgozik egy sz@ros lakás miatt, amivel leköti magát egy városhoz.
2017. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az albérlettel nekem semmi gondom.Saját tapasztalat miatt abból nagyobb gondom lenne,ha az illető még ennyi idősen is az anyjával lakna.Egyik exemmel 24 évesen is ez volt és bizony látszott is rajta a mamahotelesdi.
2017. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!