Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más is, akinek kretén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akinek kretén férjet kell elviselnie? Hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 23:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Megneztem, kihez mentem. Es menetkozben elvaltam volna, a kretenseg elviselhetetlensegetol boronddel valakihez mentem volna atmenetileg.
2021. szept. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%

Ez ugyan az a férj akihez (önszántadból) hozzámentél?

(csak gondoltam megkérdezem)

2021. szept. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
igen, gondoltam, hogy ez lesz rögtön a kérdés. Igen, voltak sokkal kisebb jelek amiket nem vettem komolyan, de főleg a gyerek születése után jönnek elő sorban olyan helyzetek, amikor ez előjön. Óriási hiba volt hozzákötnöm magam, erre már én is rájöttem.
2021. szept. 2. 00:25
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Válással.Szívesen😉
2021. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Mik voltak azok a "kis" jelek?
2021. szept. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Lehet kekeckedni, hogy nektek hú de frankón összejött, meg hogy milyen h_lye voltam, hogy vele maradtam, de ez nem segít semmin, és nem is ez volt a kérdés.

Szívesen válnék, de van gyerek. Nem szeretném, ha láthatás címszó alatt magával vinné bárhova, hogy én nem vagyok ott. Nem érzi a felelősséget, nem így legalább tudom felügyelni, hogy mit művel.

2021. szept. 2. 00:51
 7/37 anonim ***** válasza:
99%
Most így hirtelen 3 olyan ismerősöm jutott eszembe, aki "kretén" férjjel él együtt. Mindegyiknél van már gyerek is. Szóval igen, van bőven ilyen helyzetben lévő ember sajnos.
2021. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%

És ezt a példát szánod a gyermekednek?

Ha kislány, azt tanulja meg, hogy az asszonynak kuss a neve és tűrni kell meg mártírkodni? Nem lenne jobb, ha egy kiegyensúlyozott, független nő lenne az édesanyja?

Ha kisfiú, az legyen a norma neki, hogy nem gobdoskodik a családjáról, felelőtlen? Így bánjon ő is a feleségével?


Bocs, de a legnagyobb hülyeség a gyerek miatt együtt maradni. És mindezt úgy mondom, hogy elképzelni sem tudom, hogy elváljak a férjemtől, piszok nagy mázlim van vele. De ha nem megy és nem is akarjátok, hogy menjen, akkor nem kell erőltetni.

2021. szept. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%

Kell?


Fegyvert tartanak a fejedhez vagy mi van?

2021. szept. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%

A gyerekek jobban megszenvedik, ha mindennap áll a kés a levegőben, mintha láthatáson találkoznak az apjukkal. Boldogtalan, kilátástalan, szüntelenül feszült családban csak depressziós lesz.

Ha most sem törődik vele az apja, akkor csak szenvedés a gyereknek.

A gyerek mindent 10-szeresen átl, csak még nem tudja megfogalmazni. Az idegi-lelki fejlődésére viszont gátlón hat.

2021. szept. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!