Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más is, akinek kretén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akinek kretén férjet kell elviselnie? Hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 23:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell, soha nem KELl!
2021. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%
A gyerek észreveszi ha valami nem stimmel a szüleivel.
2021. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
93%
persze maradj egy olyan kapcsolatban ahol utálod a férjedet és majd a gyerek issza meg levét.. az első a gyerek számára a nyugodt környezet nem apuci meg anyuci összeröffenései .
2021. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy elviseled a gyerekkel takarózva, a te döntésed, a te hibád. Inkább gondolkodj el azon, hogy miért is vagy valójában gyáva. A gyereket hagyd ki belőle. Nem ő a valódi oka az anyja gyávaságának.
2021. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
79%
Igen a gyerekek sok mindent észrevesznek. A lányom engem nagyon meglepett az észrevételével. /2 hónapja/. Nincs barátja. Finoman próbáltam rávezetni, hogy nem csak a menő alfákban kellene gondolkodnia. Azért sem, mert Ő nem elég vagány szerintem. Azt mondta, nem adja lejjebb, ha nem akad azon a szinten neki akkor inkább marad egyedül. Nem akar olyan lenni mint én. Sokszor látja a savanyú arcomat, hogy nekem csak ilyen akadt. /mint az apja/ Ez mellbe vágott. Nincs nálunk veszekedés, gyűlölködés, harag.A férjem a világ legbékésebb embere. A lányomnak sem szoktam panaszkodni. Mégis észrevett valamit, hogy nem vagyok boldog /boldogtalan sem/. Úgy alakult, hogy férjem megrekedt egy szinten. Én vagyok a "több" a motor ami mozgatja a családot. A többet kereső, a magasabb beosztásban lévő /csak hozzá képest/, a sofőr és még a szex is nekem kell jobban. Egyszer minden hátsó szándék nélkül beszélgettem lányommal, azt mondtam neki szerintem az a jó házasság ahol a férfi a "több". A nő fel tud rá nézni - tehát boldog - , a férfi pedig ettől szintén az. Tehát észrevette, hogy a nagy békesség, nyugalom mögött azért annyira mégsem minden oké. Tanulságos!
2021. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
22%
Csak a szokásos real life, és tombolnak itt a frusztráltak a kérdések alatt:D
2021. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%

Hát.. én megértelek. Az én férjem is a baba után lett kretén, illetve itt bukott ki..

Korábban sem volt a felelőssèg királya (,egy nagy gyerek), de mivel egyébként meg kedves, vicces, okos, szórakoztató.. így gondoltam ez belefér. Hát most ugyanott vagyok mint te. Régen nem voltak viták, mert hát persze elfelejtett 1-2dolgot vagy elrontott, de emiatt nem volt háború, boldogok voltunk. Most persze itt a baba és már nem hagyhatom rá a dolgokat, mert a gyerek érdekeit kell néznem. így kb nonsztop veszekszek vele.. ő pislog, hogy egy sárkány lettem én meg majd megbolondulok..


ő lépten nyomon felébreszti a babát, mert elfelejti, hogy alszik. Kiváltja a gyerek gyógyszerét, de mire hazaér elhagyja. Ott felejti a babát az ágy szélén, mert csörög a telefon. Elfelejti, hogy megkapta a gyerek a vitamint és újra beadja.Csapkodó olajban forgatja a húst, közben meg kezében a gyerek. Kitalálja, hogy vizibiciklizni megy a 4hós babával.. Ezek nem egyszeri példák, mindennap 100 ilyen van.

Egyébként meg nagyon sokat foglalkozik a babával,meg lelkes, de kb 5 percre nem merem rábízni a gyereket mert tuti, hogy valami olyat csinál, ami veszélyes..olyan mint egy 5éves.. Nekem is rossz folyton veszekedni, de néha már elszakad a cérna.. pedig még csak nem is rossz szándékú, de ez nem vigasztal persze..

Másoktól persze folyton kapom, hogy miért nem vàlok el vagy minek mentem hozzá.. lehet igazuk van, lehet nincs. Mindezek mellett egyébként a mai napig nagyon szeretem, ha két agyhalál közt marad rá időm, és egyébként ő is rajong értem is meg a babáért is... megéri? Nem tudom..

2021. szept. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 kokomfitty ***** válasza:
97%
Oké. Esetleg nem kellene tisztázni mit jelent nálad a kretén, esetleg a férjed véleményét is csatolni, szerinte ki a kretén? -mert, hogy te sem vagy intelligencia bajnok csak azért mert gyereked van ez itt világosan kiderül.
2021. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Hú 17-es, jól összefoglaltad. Dettó ugyanez van/volt nálunk is. És pont ilyeneket csinál ő is, és ami kiborító, hogy folyamatosan gyártja a hülyeséget, valahogy mindent máshogy képzel el és csinál, ahogy az egy normális embernél lenne. Az alap, hogy nagy nehezen lerakom a gyereket, és 100-adszorra is ordítva jön be a szobába megkérdezni valamit. Ha meg felb* az agyam, és nem magyarázom el neki 100-adszorra is finom, kedves stílusban, hogy miért gáz, amit csinál, akkor én vagyok a bunkó paraszt. Én se nagyon merem egyedül hagyni a babával. Ha el kell mennem valahova inkább azt mondom neki, hogy jót tenne, ha addig ő a hely előtt sétálgatna egy kicsit a babával, hagy lásson világot, meg levegőzzön addig is. De az igazság az, hogy az utcán nem tud annyi baromságot csinálni vele, mint otthon. Idétlen, ez a legtalálóbb szó rá.
2021. szept. 9. 02:40
 20/37 anonim ***** válasza:
80%

Hát jó tudni, hogy más is jár így.. tegnap 4x keltette fel a gyereket.. 🙈🙈 rábízni én se nagyon merem a babàt.

Rossz érzés folyton házisárkánynak lenni, mert nekem se öröm folyton veszekedni.. nem tudom mi a megoldás erre. Ha ráhagynék mindent béke lenne, ő aztán sose veszekedne semmiért.. de ezt a gyerek miatt nem tehetem meg. Sajnálom őt is sokszor, de egyszerűen hajmeresztő amit csinál, hiába nem direkt teszi ezt.

Ráadás az egészre, hogy koraszülött kisbabánk van, akiért rengeteget küzdöttem a kórhâzban, majd 1 hónapig, így talán még jobban is féltem, mint az átlag.. de a férjem ötleteit az àtlag se tolerâlná tényleg..

2 napja voltunk itthon a kórházból, mikor ő elment kovid járvány közepén autókázni a "náthás" barátjával, hiába könyörögtem.. kovidosak is lettünk persze..

Februárban ő le akarta vinni a babât egy bodyban, mert majd betakarja úgy is...


A baba tejallergiás ezért diétáznom kell. mikor beteg voltam ő hozta be az ételeket, mert sajnos nagyon fulladtam a kovid miatt ráadásul a császáros hegem se gyógyult jól.. többször megetetett tejtartalmú dologgal amitől a baba napokig kínlódott... mint utólag kiderült ő nem olvasta el a dolgok zacskóját csak azt mondta...ezek után inkább kimentem elkészíteni mindent,amikor tudtam.

Napestig mesélhetném a sztorikat😃

2021. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!