Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Férjemmel jövőhéten leszünk 5éve egy pár.


Szeretjük egymást, van egy 2 éves fiunk, úton a lányunk, csak pár hét van vissza.


Sosem volt az a hajj de romantikus típus.

De azért szülinapok, évfordulók mindig meg voltak ünnepelve. Ha csak itthon egy vacsival, meg egymásnak vett csokival, de akkor is.


Mióta terhes vagyok, kb sehova nem tudok kimozdulni. Pokoli a terhességem, mellette huzkodjam a 2 évest, nincs rá erőm, így nagyjából a heti 1 bolttal kimerül minden programom hónapok óta. Emiatt tök magamba fordultam, neki hiába mondom, mindig az a válasz, senki nem mondta, üljek itthon. Ott az autóm, menjek nyugodtan...


Ma megyek kismama fotózasra. Meg lett beszélve, addig ő marad itthon a fiunkkal. A fotós jön hozzánk, itt kisminkel, fodrászkodik, majd elmegyünk valamerre. A fotós úgy tervezte, olyan ttől 8ig kb, meg a napnyugtát megvárná, a fenyek miatt.


Erre most a férjem kiakadt, este mit csináljon a gyerekkel, hisztis lesz, engem fog keresni... jöjjek haza elöbb.

Már itt kiakadtam, hogy ennyire nem.képes, hogy hónapok óta, sőt mondhatni 2 éve, mióta megvan a fiunk, sosem hagytam rá, most meg ennyit nem bírna ki vele... de az termeszetes, hogy én vigyázzak rá.


Emellett még az este kijelentette, péntektől vasárnapig rally versenyen lesz. Szombaton lesz az évfordulónk, emlékszik is rá, mert valamelyik nap mondta. Megis ennyire hatja csak meg.


Én most nagyon ki vagyok akadva, szívem szerint a fejéhez vágnám, ha elmegy, haza se jöjjön. Mert a haverok fontosabbak mint a mi 5 évünk.


Szerinte ez így jó, en vagyok a gyerek anyja, velem van el a gyerek, majd ha nagyobb lesz, akkor jobban ellesznek.


Eddig erre sosem volt példa, mert ténsleg vagy vittem, vagy nem volt programom. De most ez mellbe vágot.


Ha elmegyek szülni, oda is vigyem!?


Ti mit tanácsoltok? Kívülállóként hogy látjátok?


2021. aug. 22. 12:17
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

"Kedves" 40!


1, nek felcsinálva lettem, hanem terveztük mind a 2 gyereket...

2, nem szarik "apuci" magasról a fiára, csak fél rá vigyázni. Ez nem ugyan az... átbeszéltük, megoldottuk.

3, nem járogattunk 3 évig, mivel az első perctől komolyan gondoltuk, kb 2 hónap után már együtt is laktunk, nem egy megpróbaltatáson mentünk ez a 3 év alatt keresztül (betegség, munkahelyi bukás, haláleset stb...) de nem fogok magyarázkodni

4, nem volt jo napunk, de megoldottuk, ezt a kérdést pedig hirtelen haragomban irtam ki

5, nem játszom a kamu boldogot, mert nem kell játszanom. Szeretem a családom ugy ahogy van... mutass egy olyan családot, ahol nem bolt még nézeteltérés... naugye.

Nem, nemfáj rohadtul semmi, köszi 😉

6, nem azert kellett a kismama fotózás, hogy az ismerősöknek mutogassam, mivel "instám" nincs is, facebookon pedig van összesen 4db képem a nemtudom hány év alatt.... azert szerettem volna, mert ez az utolsó terhességem, meg szerettem volna örökíteni, ha nem bánod.



En meg az ilyen szanalmasokon, mint te, nevetek jókat, hogy egy par mondatból konkrétan kielemezted a családomat, elmondod mindennek, mikor rohadtul nem tudod mi van velünk, hogy élünk, milyenek a napjaink...


Szóval ennyit erről...

Sajnállak, hogy neked csak ennyi öröm jutott, hogy itt éld ki a fusztrációdat 😘

2021. aug. 27. 11:53
 42/46 anonim ***** válasza:
35%

Hagyd, az a baja hogy őt nem csinálta fel senki, nyomorúságos életet él, és csak önigazolásképpen jár ide másokon "röhögni", hogy lássa, nem csak neki sz.ar az élete.


Meg mintha az számítana hány év járás után vállalnak gyereket :D Mi 10 év után vállaltunk, mégis vannak problémáink, húha :D

2021. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
32%

40-es; ide te jársz más baján röhögni

Klassz életed lehet ha még más baja is vidámabb

Mi 4 év után vállaltunk amúgy gyereket nem 3 és tönkrement a kapcsolat

Biztos 10 évet kellett volna várni a gyerekkel Vagy a nyugdíjat

Akik ennyire okosak és lehúznak mindenkit az ő életük ugye makulátlan

Ja nem

Általában csődtömegek

2021. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
13%
Ugyanolyan szánalmasok vagytok mint a kérdező 😂 aki nem magyarázná ennyire a bizonyítványt, ha nem lenne igaz amit írtam.
2021. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
50%

Szánalmas kérdésre nyilván szánalmas válaszok érkeznek , most ha okosan írunk az lesz a baj.

Mint pld.a 40es , én egyetértek vele részben hogy ilyen semmisegeken csináltok ügyet hogy jajj kismama fotó nyilván a magamutatás benne a lényeg ne tagadd

2021. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
72%
#45 A lényegen nem változtat. Márpedig a lényeg az, hogy a kérdezőnek van egy szar, nem működő házassága, amit titkolni próbál az ismerősei előtt, és görcsöl a fájdalomtól, hogy itt páran átláttak rajta és a képébe mondták :D
2021. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!