Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Férjemmel jövőhéten leszünk 5éve egy pár.


Szeretjük egymást, van egy 2 éves fiunk, úton a lányunk, csak pár hét van vissza.


Sosem volt az a hajj de romantikus típus.

De azért szülinapok, évfordulók mindig meg voltak ünnepelve. Ha csak itthon egy vacsival, meg egymásnak vett csokival, de akkor is.


Mióta terhes vagyok, kb sehova nem tudok kimozdulni. Pokoli a terhességem, mellette huzkodjam a 2 évest, nincs rá erőm, így nagyjából a heti 1 bolttal kimerül minden programom hónapok óta. Emiatt tök magamba fordultam, neki hiába mondom, mindig az a válasz, senki nem mondta, üljek itthon. Ott az autóm, menjek nyugodtan...


Ma megyek kismama fotózasra. Meg lett beszélve, addig ő marad itthon a fiunkkal. A fotós jön hozzánk, itt kisminkel, fodrászkodik, majd elmegyünk valamerre. A fotós úgy tervezte, olyan ttől 8ig kb, meg a napnyugtát megvárná, a fenyek miatt.


Erre most a férjem kiakadt, este mit csináljon a gyerekkel, hisztis lesz, engem fog keresni... jöjjek haza elöbb.

Már itt kiakadtam, hogy ennyire nem.képes, hogy hónapok óta, sőt mondhatni 2 éve, mióta megvan a fiunk, sosem hagytam rá, most meg ennyit nem bírna ki vele... de az termeszetes, hogy én vigyázzak rá.


Emellett még az este kijelentette, péntektől vasárnapig rally versenyen lesz. Szombaton lesz az évfordulónk, emlékszik is rá, mert valamelyik nap mondta. Megis ennyire hatja csak meg.


Én most nagyon ki vagyok akadva, szívem szerint a fejéhez vágnám, ha elmegy, haza se jöjjön. Mert a haverok fontosabbak mint a mi 5 évünk.


Szerinte ez így jó, en vagyok a gyerek anyja, velem van el a gyerek, majd ha nagyobb lesz, akkor jobban ellesznek.


Eddig erre sosem volt példa, mert ténsleg vagy vittem, vagy nem volt programom. De most ez mellbe vágot.


Ha elmegyek szülni, oda is vigyem!?


Ti mit tanácsoltok? Kívülállóként hogy látjátok?


2021. aug. 22. 12:17
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, kérdező, nekem azért az nem a "szavam se lehet rá" kategória, hogy pár órára nem mehetsz el otthonról, mert nem bír vigyázni a gyerekre. Nekünk kettő van, baromi anyásak voltak, és ige, eleinte nyígtak, amikor apával maradtak otthon, de basszus, ezt így szokják meg. Ha sosem vállalja, mert neki nyűgös, akkor ez így is marad örökre. Bár van egy olyan érzésem, hogy a férjed ezt nem is bánná. Szóval, ha ebben változást akarsz, neked kell az asztalra baszni, hogy márpedig vigyázzon rá, az övé is.
2021. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Az h nem lenne el az apjával az az apuka szövege

Kifogás ,

Nem idegenre bízná hanem a másik szülőre Csak neki ehhez semmi kedve egyetlen rövid estére sem

2021. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
84%
"A fiunkkal is elvan, eljatszanak. Míg én a közelben vagyok." ez a baj, hozzá kellett volna már rég szoktatni ahhoz, hogy nem csak játszogat a gyerekkel. Nem ebben merül ki a szülőség...
2021. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom az már az első gyereknél is világos volt hogy szarik rátok, ha fél órát sincs el vele. Minek kellett még egy.

Jól megszivattad magad. Készülj föl mert jobb nem leszm

2021. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
11%
Én sose hagyom a férjemre, ráhagyom másra, ilyen egyszerű. Vannak ilyen férfiak, akikre ilyen kicsit még nem lehet ráhagyni, nem akkora meglepetés ez, csak itt sosem mondják ki. (Pl apám se vigyázott ránk 3 évesnél fiatalabb korunkban, ettől még nem volt rossz apa.)
2021. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
83%
25: azért ez elég szánalmas, hogy egy felnőtt férfi egy olyan egyszerű dologra képtelen, mont pár órán át ellenni egy gyerekkel. A sajátjával, ráadásul. Mentegetheted akárhogy, de nevetséges egyszerűen.
2021. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Jelentem megvolt a fotózás, a fiúk ketten itthonmaradtak, túlélte mindenki.
2021. aug. 22. 20:46
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Szupi. Hagyd őket többször kettesben.
2021. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jogos a felháborodásod. Mintha én irtam volna. Csak mi a héten a 7. évfordulót ünnepeljük. Nekem olyan érzésem van a párommal kapcsolatban mintha be kattant volna a terhességem miatt. Az elsővel is volt hasonló problémánk. Pont amikor számítok a segítségére akkor cseszik ki velem. Szombaton 2 órát kellett volna a gyerekkel lenni, de ahogy végződött egész éjszaka nem aludtam az idegtől. Úgyhogy úgy döntöttem nem kérek ezek után a segítségéből, de én sem teszek érte egy szalma szálat se keresztbe
2021. aug. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
18%
29. Vallni kéne, ha úgyse segít.
2021. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!