Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Férjemmel jövőhéten leszünk 5éve egy pár.


Szeretjük egymást, van egy 2 éves fiunk, úton a lányunk, csak pár hét van vissza.


Sosem volt az a hajj de romantikus típus.

De azért szülinapok, évfordulók mindig meg voltak ünnepelve. Ha csak itthon egy vacsival, meg egymásnak vett csokival, de akkor is.


Mióta terhes vagyok, kb sehova nem tudok kimozdulni. Pokoli a terhességem, mellette huzkodjam a 2 évest, nincs rá erőm, így nagyjából a heti 1 bolttal kimerül minden programom hónapok óta. Emiatt tök magamba fordultam, neki hiába mondom, mindig az a válasz, senki nem mondta, üljek itthon. Ott az autóm, menjek nyugodtan...


Ma megyek kismama fotózasra. Meg lett beszélve, addig ő marad itthon a fiunkkal. A fotós jön hozzánk, itt kisminkel, fodrászkodik, majd elmegyünk valamerre. A fotós úgy tervezte, olyan ttől 8ig kb, meg a napnyugtát megvárná, a fenyek miatt.


Erre most a férjem kiakadt, este mit csináljon a gyerekkel, hisztis lesz, engem fog keresni... jöjjek haza elöbb.

Már itt kiakadtam, hogy ennyire nem.képes, hogy hónapok óta, sőt mondhatni 2 éve, mióta megvan a fiunk, sosem hagytam rá, most meg ennyit nem bírna ki vele... de az termeszetes, hogy én vigyázzak rá.


Emellett még az este kijelentette, péntektől vasárnapig rally versenyen lesz. Szombaton lesz az évfordulónk, emlékszik is rá, mert valamelyik nap mondta. Megis ennyire hatja csak meg.


Én most nagyon ki vagyok akadva, szívem szerint a fejéhez vágnám, ha elmegy, haza se jöjjön. Mert a haverok fontosabbak mint a mi 5 évünk.


Szerinte ez így jó, en vagyok a gyerek anyja, velem van el a gyerek, majd ha nagyobb lesz, akkor jobban ellesznek.


Eddig erre sosem volt példa, mert ténsleg vagy vittem, vagy nem volt programom. De most ez mellbe vágot.


Ha elmegyek szülni, oda is vigyem!?


Ti mit tanácsoltok? Kívülállóként hogy látjátok?


2021. aug. 22. 12:17
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
42%
Mindig válni kell.
2021. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
38%

De ha nem tudod vele megbeszélni meg nem lehet a saját gyerekét rá bízni, akkor mit kéne tenni? Jó ez így neked? Boldog vagy?

Én pont ritkán tanácsolom h szakítani kell.

Én léptem és boldog is lettem. 🤷🏻‍♀️

2021. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
73%
De kérdező, a pasid SZRIK a gyerekre... Te meg ahelyett, hogy lépnél valami értelmeset, inkább pottyantasz még egyet, hogy aztán még jobban kicsináljon a kettő.
2021. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

1, nem a pasim, hanem a férjem...

2, nem szarik a gyerekre, csak fél rá vigyázni, de megoldottuk...

3, nem csak úgy pottyantom a gyereket, hanem szülöm

4, megjobban kicsináljon?! Eddig se lettem "kicsinálva" 😅

2021. aug. 23. 17:45
 35/46 anonim ***** válasza:
34%
Majd ki leszel nyugi, ha nem lenne gond akkor ez a kérdés sem lett volna...
2021. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Nyilván a jövőbe látsz 👏

És meg mibdig nem kikészülve vagyok, vagy stb, hanem pillanatnyi kiakadásomban írtam ezt ki... de mint írtam, megoldódott

2021. aug. 23. 17:49
 37/46 anonim ***** válasza:
82%
mert soha senki nem hibázik, és sehol nincs 1 db gond sem. nektek se való kapcsolat, valószínűleg ti állandóan szakítotok ahelyett hogy megoldanátok a gondokat.
2021. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, egyébként ez az a pillanat, amikor agyba-főbe dicsérheted a férjedet, hogy milyen frankón megoldotta a dolgot, és milyen ügyes volt, majd hozzáteheted, hogy jövő héten elmennél a barinőddel kávézni, biztos vagy benne, hogy akkor is ilyen patentül meg fogja oldani :D
2021. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
65%

Már annyiszor megirtam itt is hogy amikor a másik kiszolgáltatott helyzetben van akkor látszik meg az ember igazi arca, akkor jön elő.

Sorry . O tudja úgysem hagyod el úgyhogy sz.arik az érzéseidre. És ha ennél is nagyobb kiszolgáltatottsagban lennél ennél nagyobb szörnyűségeket is tapasztalnál.

2021. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
61%
Fogtam a fejem a kérdés olvasása közben, hogy már megint két idióta vállalt gyereket. Kevesebb mint 3 év járogatás után anyuci már fel lett csinálva, apuci magasról szarik a gyerekére, de már úton a következő. Természetesen kismama fotózás az mindenképp kell, hadd lássák az ismik face-n meg instán, hogy milyen tökéletes család, tökéletes boldogság van nálatok. Aztán gyakorin már lefoszlik rólad a kamu boldogság és névtelenül megy a panasz meg a sirám. Mikor meg nem tetszik pár válasz, úgy csinálsz, mintha nem fájna rohadtul amit írtak, és játszod a nagyképűt. Baromi szánalmas vagy, de legalább jókat lehet röhögni a hozzád hasonlókon :D
2021. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!