Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Férjemmel jövőhéten leszünk 5éve egy pár.


Szeretjük egymást, van egy 2 éves fiunk, úton a lányunk, csak pár hét van vissza.


Sosem volt az a hajj de romantikus típus.

De azért szülinapok, évfordulók mindig meg voltak ünnepelve. Ha csak itthon egy vacsival, meg egymásnak vett csokival, de akkor is.


Mióta terhes vagyok, kb sehova nem tudok kimozdulni. Pokoli a terhességem, mellette huzkodjam a 2 évest, nincs rá erőm, így nagyjából a heti 1 bolttal kimerül minden programom hónapok óta. Emiatt tök magamba fordultam, neki hiába mondom, mindig az a válasz, senki nem mondta, üljek itthon. Ott az autóm, menjek nyugodtan...


Ma megyek kismama fotózasra. Meg lett beszélve, addig ő marad itthon a fiunkkal. A fotós jön hozzánk, itt kisminkel, fodrászkodik, majd elmegyünk valamerre. A fotós úgy tervezte, olyan ttől 8ig kb, meg a napnyugtát megvárná, a fenyek miatt.


Erre most a férjem kiakadt, este mit csináljon a gyerekkel, hisztis lesz, engem fog keresni... jöjjek haza elöbb.

Már itt kiakadtam, hogy ennyire nem.képes, hogy hónapok óta, sőt mondhatni 2 éve, mióta megvan a fiunk, sosem hagytam rá, most meg ennyit nem bírna ki vele... de az termeszetes, hogy én vigyázzak rá.


Emellett még az este kijelentette, péntektől vasárnapig rally versenyen lesz. Szombaton lesz az évfordulónk, emlékszik is rá, mert valamelyik nap mondta. Megis ennyire hatja csak meg.


Én most nagyon ki vagyok akadva, szívem szerint a fejéhez vágnám, ha elmegy, haza se jöjjön. Mert a haverok fontosabbak mint a mi 5 évünk.


Szerinte ez így jó, en vagyok a gyerek anyja, velem van el a gyerek, majd ha nagyobb lesz, akkor jobban ellesznek.


Eddig erre sosem volt példa, mert ténsleg vagy vittem, vagy nem volt programom. De most ez mellbe vágot.


Ha elmegyek szülni, oda is vigyem!?


Ti mit tanácsoltok? Kívülállóként hogy látjátok?


2021. aug. 22. 12:17
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

10-es megmondta a tutit. :) Én sem értem, miért ne lehetne mindenki ott a fotózáson!


Egyébként hánytól lennél ott, Kérdező? Mert az lemaradt. "A fotós úgy tervezte, olyan ttől 8ig kb, meg a napnyugtát megvárná, a fenyek miatt."


Nincs jelentősége, csak engem érdekel. :)

2021. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

En is felvetettem, jöjjenek utánunk... szerintem is lehetnének szuper csaladi képek.

Férjem erre semmit nem mondott. Se hogy oké, se hogy nem

2021. aug. 22. 12:58
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha felvetetted és nem vevő rá, akkor ő kifogásokat keres és nem megoldást. Ebben az esetben jogosan akadsz ki, de attól, hogy kiakadsz, még nem fog változni semmi.
2021. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

11!

3ra jön a fotós, itthon készülünk össze. Olyan fél5 fele tervezne elindulni.

Szóval 4 oráról lenne szó 🙄 utazassal mindennel (mert készülődésnél ugye még velem a gyerek)

2021. aug. 22. 13:02
 15/46 anonim ***** válasza:
19%

Nagymamit vagy bebiszittert hivjatok a gyerekhez. Pesten ez bevett szokas.

Evfordulo: tartsatok meg elobb vagy utana. Sajnos sok ferfi ilyen,h fkntos az ilyen autos esemeny. Ezt ne vedd magadra. Nem szemelyes.


N/40

2021. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
80%
Pénztártól való távozás esete. Ha lábtörlő vagy, úgy is bánnak veled. Az ilyen nőknek nem szabadna szülni. Ebben a szarban nőnek fel a gyerekek és ugyanezt viszik tovább. Csak a szokásos.
2021. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
94%

Imádom az ilyen "apákat", akikre 3 órára nem lehet rábízni a saját gyerekét. Mert nyűgös lesz. Hát b+, nekünk is szoktak nyűgösek lenni, meg lehet ám oldani. Sok férfinak megy is. Csak akarni kéne ugye, de hát nem akarják, sokkal könnyebb azt mondani, hogy inkább ne menjél el, vagy ha elmész, basztatni, hogy gyere előbb haza, mert a gyerek nyígni fog este.

Viszont abban igazuk van a többieknek, hogy valszeg eddig is leszart a csávó mindkettőtöket, csak eddig valamiért nem volt baj. Most baj, mert most a terhesség miatt nincs annyi energiád. Rossz hírem van, 2 gyerek mellett még kevésbé lesz, és ezek a dolgok csak fokozódnak majd.

2021. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
62%
16-os vagyok: A kérdésre válaszolva: Nem, nem jogosan,mert hozzámentél egy önző paraszthoz. Valóban sok férfi ilyen, ahog a pesti kollegina mondja, a selejtje. Az a nő, aki ilyennek szül, minősített eset.
2021. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nagymamit vagy bebiszittert hivjatok a gyerekhez. Pesten ez bevett szokas." 🤣

Mert bébiszitterrel biztos jobban ellesz, mint az apjával..? 🙄 Bár ebben az esetben lehet.

Oké, vigyázhat rá a nagyi is, de a saját gyerekéről van szó! Nehogy már belehaljon, hogy vigyáz rá pár órát. Az ilyen apától hányingert kapok.


Én a helyedbe már rég rásziktattam volna kedves apukát arra, hogy vigyáz a gyerekére. Hagyd ott neki és menj el.

Máskor is!

Ülj le vele és beszélgessetek el erről, nem ez lenne a normális, hogy a saját gyerekét nem tudja kezelni.

Amikor hozzá mentél is ilyen figyelmetlen és önző volt? Bár ez mindegy is...most már úton a második gyerek is.

Azon kívül, hogy határozottan elbeszélgetsz vele nem tudsz mást csinálni.

Ez a pont az évfordulótokon menne el, ezt meg be lehet pótolni.

N29

2021. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Fizetni nem fogok a segítségert... pesten ez bevett szokás, nálunk nem.

Nagymama szombattól szombatig nyaralni van, meg ha rá is érne, 40km... mikor itt az apja.


Nem. Régen nem volt határozottan ilyen, akkor fontos volt neki az évforduló, én, a gyerek, minden. Ahogy most is. Csak ő hatarozottan állitja, kicsi a gyerek, nem marad el vele. Alaírom, meg sem próbálja, ez a gáz... úton a második, mint írtam, eddig nem volt nagyon példa arra, hogy ez kibukjon.


Szeret minket, tudom. A fiunkkal is elvan, eljatszanak. Míg én a közelben vagyok. Megtesz értünk mindent is. Tenyleg egy szavam nem lehet rá, csak ez a mostani eset...

2021. aug. 22. 14:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!