Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Férjemmel jövőhéten leszünk 5éve egy pár.


Szeretjük egymást, van egy 2 éves fiunk, úton a lányunk, csak pár hét van vissza.


Sosem volt az a hajj de romantikus típus.

De azért szülinapok, évfordulók mindig meg voltak ünnepelve. Ha csak itthon egy vacsival, meg egymásnak vett csokival, de akkor is.


Mióta terhes vagyok, kb sehova nem tudok kimozdulni. Pokoli a terhességem, mellette huzkodjam a 2 évest, nincs rá erőm, így nagyjából a heti 1 bolttal kimerül minden programom hónapok óta. Emiatt tök magamba fordultam, neki hiába mondom, mindig az a válasz, senki nem mondta, üljek itthon. Ott az autóm, menjek nyugodtan...


Ma megyek kismama fotózasra. Meg lett beszélve, addig ő marad itthon a fiunkkal. A fotós jön hozzánk, itt kisminkel, fodrászkodik, majd elmegyünk valamerre. A fotós úgy tervezte, olyan ttől 8ig kb, meg a napnyugtát megvárná, a fenyek miatt.


Erre most a férjem kiakadt, este mit csináljon a gyerekkel, hisztis lesz, engem fog keresni... jöjjek haza elöbb.

Már itt kiakadtam, hogy ennyire nem.képes, hogy hónapok óta, sőt mondhatni 2 éve, mióta megvan a fiunk, sosem hagytam rá, most meg ennyit nem bírna ki vele... de az termeszetes, hogy én vigyázzak rá.


Emellett még az este kijelentette, péntektől vasárnapig rally versenyen lesz. Szombaton lesz az évfordulónk, emlékszik is rá, mert valamelyik nap mondta. Megis ennyire hatja csak meg.


Én most nagyon ki vagyok akadva, szívem szerint a fejéhez vágnám, ha elmegy, haza se jöjjön. Mert a haverok fontosabbak mint a mi 5 évünk.


Szerinte ez így jó, en vagyok a gyerek anyja, velem van el a gyerek, majd ha nagyobb lesz, akkor jobban ellesznek.


Eddig erre sosem volt példa, mert ténsleg vagy vittem, vagy nem volt programom. De most ez mellbe vágot.


Ha elmegyek szülni, oda is vigyem!?


Ti mit tanácsoltok? Kívülállóként hogy látjátok?


2021. aug. 22. 12:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen hétköznapi problémák, amiket rosszul kommunikáltok, nem éreztek együtt egymással különösebben. Ez a későbbiekben vagy fokozódni fog és rámegy a kapcsolatotok, vagy megtanultok empatikusak lenni egymás felé és aszerint kommunikálni.
2021. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
17%

Így betesz a logisztika? Ez a baj?

Az evfordulot unnepeljetek maskor.

Es vidd a kicsit a nagyihoz inkabb amig fotozason vagy.

Stb

Ha ennyiket se tudtok megszervezni akkor az ovoda iskola nyari teli tavaszi szunet online oktatas tappenz gyerekbetegséget megis hogyan fogjátok kilogisztikázni...?

2021. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
67%
Én azt látom, hogy ti nem szeretitek egymást, csak azért vagytok együtt, hogy kipipáljátok az életben a család és gyerek pontokat. 5 év házasság és két gyerek szerintem nagyon gyors tempó. Gyakorlatilag az amúgy sem túl hosszú kapcsolatotok több ideje szól a gyerekről/gyerekekről, mint ti kettőtökről, mint egy pár.
2021. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%
2 éve szarik a gyerekre és te ezt 2 éve tűröd. Sőt még másik gyereket is szülsz neki. A pasi most is csak azt csinálja amit eddig. Eddig miért nem zavart?
2021. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
15%

Van egy két éves fiad, akinek hamarosan kistestvére születik. Este nyűgös, az anyjára vágyik, az apjának nincs hozzá türelme (van ilyen!).

A gyerekkel tolsz ki, ha a fényviszonyok érdekelnek a legjobban... :( Épp elég sz..vás neki, hogy kistesója lesz (mindig az, bármit teszel is).

Sose voltam Hős Anya, mindig fontos volt számomra a saját életem, de ennyire azért sosem sz..rtam le a gyerekem érdekét...

2021. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Az apja ennél sokkal jobban oda kéne tegye magát mind a gyerekhez mind a feleségéhez
2021. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%
Remélem hogy szülsz még neki vagy kettőt 🤷‍♂️
2021. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Miért vigyem a mamához, ha egyszer itthon az apja, simán vigyaznia kellene rá...

Este fél9re itthon lennék, a gyerek akkor még bőven elemében van, 10 elött sosem alszik.

2 éve szo szerint a gyereknek élek, 1 este csak nem ekkora bün úgy hogy fürdetésre, oké kicsit csúsztatva itthon is lennék...


Eddig nem volt ilyen problémánk sosem, mert sosem adódott ilyen szituáció...


5 év 2 gyerekkel, leendő gyerekkel, nem hinném, hogy elkapkodott dolog.


Nem, nem fogok szülni többet, 2 gyerek lesz, se több, se kevesebb...


Remélem mindenkinek válaszoltam.

2021. aug. 22. 12:47
 9/46 anonim ***** válasza:
27%

De pont az a gond, hogy két éve a gyereknek élsz és még sosem volt ilyen helyzetben.

Egy két éves gyerektől egyáltalán nem várható el, hogy megértse, hogy anya anya most fotózáson van és majd jön... nincs időérzéke sem! Ha nem vagy ott, akkor bepánikol, amit az apja (akinek nincs gyakorlata ebben) nem fog tudni kezelni.

Egy kisgyereket fokozatosan kell hozzászoktatni ahhoz, hogy ellegyen az anyja nélkül is. Sem az apától, sem a gyerektől nem várható el, hogy egyik pillanatról a másikra tudjanak egymással mit kezdeni.

2021. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy ha este még pörög, én elvinném apukával együtt a fotózásra, hogy lásson, ott legyen a közelemben. Ha igényel, megnyugtatnám, aztán mennék vissza fotózni. Sőt, valószínűleg akarnék vele is egy pár közös képet... Meg apukával is. Hát mégiscsak ő csinálta meg azt, aki a hasamban van...

De ez én vagyok... ;)

2021. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!