Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság elötti hűség teszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság elötti hűség teszt?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Iszonyatosan szeretem őt, de tekintve, hogy gazdagabb családból vagyok való és ő nem, a szüleim nehezen tudják elhinni, hogy nem vonzza őt a pénzem. Én maximálisan megbízok benne. Hülyeségnek is tartom az efajta tesztet ha megvan a bizalom. Először házassági szerződést akart a családom, de most már le mondtak erről. Ehelyett a tudtom nélkül fel béreltek egy nőt aki le teszteli ma a páromat, hogy valóban hűséges e. Vissza már nem tudom fordítani a dolgokat és most rettegek, hogy a szüleim ezt tették a hátam mögött. De attól is, hogy ne adj isten a párom lesz hűtlen
2021. aug. 16. 12:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a teszt eredménye...???
2021. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Hát bármilyen mocskos húzás volt a családomtól, igazuk lett. A csajnak nem is kellett rá másznia. Ígyis a legénybúcsú tele volt prostikkal akiket aztá fel vittek a 3 haverjával együtt. Szóval naiv voltam és gyerekes. Lehet nem is való nekem a házasság. Sajnos hiába próbáltam függetlenné tenni magam a családom pénzétől ő neki nem én kellek. Igyekeztem saját lábon élni. Nem kértem pénzt a családtól. Dolgozom és elláttam minden feladatot egyedül. Eléggé ki vagyok borulva. A szégyen pedig az, hogy a bizonyítékok után a telefonban annyit mondott, hogy kirándulni mentek csak és hamar elment aludni.
2021. aug. 17. 17:01
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Azta... nem erre a válaszra számítottam. Őszintén sajnálom! Lehet a családod - bár én is lehúztam a tettüket - jobb emberismerő, talán koruknál fogva. Attól függetlenül , hogy gáz amit csináltak, a vőlegényed volt gázabb.

Sajnálom nagyon. Ebből viszont ne azt vond le, hogy neked nem való a házasság. Nem rajtad múlt.

2021. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Abban hibásnak érzem magam h naiv vagyok. Holnap haza jön nem érdekel h nem etikus megalázom a hétvégén. Közös vacsora lesz a hétvégén. Majd akkor adom az orra alá. Szerintem amíg nem tudok a naivságomon változtatni, nem való komolyabb kapcsolat. Pláne h nem tudom innentől hogyan bizzak meg valakiben feltétel nélkül
2021. aug. 18. 12:58
 35/41 anonim ***** válasza:

A feltétel nélküli bizalom egy nehéz ügy alapból. Ezek után pláne.


Ezek szerint ő még nem tudja, hogy Te tudod...? A család előtt fogod szembesíteni?

2021. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
#32 Erre bizonyíték is volt? Nem lehet, hogy igazából átment a teszten, és emiatt kellett valami mese?
2021. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Milyen bizonyíték volt...?
2021. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Fotók, videók. Ennélkül el se hinném
2021. aug. 18. 14:10
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Nem neked nem való a házasság, hanem neked nem szabad egy ilyennel házasságot kötni.

Mit fogsz csinálni? A szüleid már tudják, hogy mi a helyzet? Mi lesz az esküvővel, elkezdtétek lemondani?

2021. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
31%
PErsze, kikapcsolt telefonok és a szüleid kibéreltek egy prostit... Külföldön. Ugyan már, ne nézz már minket hülyének.
2021. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!