Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság elötti hűség teszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság elötti hűség teszt?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Iszonyatosan szeretem őt, de tekintve, hogy gazdagabb családból vagyok való és ő nem, a szüleim nehezen tudják elhinni, hogy nem vonzza őt a pénzem. Én maximálisan megbízok benne. Hülyeségnek is tartom az efajta tesztet ha megvan a bizalom. Először házassági szerződést akart a családom, de most már le mondtak erről. Ehelyett a tudtom nélkül fel béreltek egy nőt aki le teszteli ma a páromat, hogy valóban hűséges e. Vissza már nem tudom fordítani a dolgokat és most rettegek, hogy a szüleim ezt tették a hátam mögött. De attól is, hogy ne adj isten a párom lesz hűtlen
2021. aug. 16. 12:46
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a pillanatban szakítanám meg a kapcsolatot a drága családdal. A párom miatt meg nem aggódnék, ha bízom benne.
2021. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
25%
En eomondanam neki hogy fel van bérelve vki nyomulni.
2021. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez de gusztustalan... a hapsi baromi ideges lesz ha kiderül, és jogosan. Nem vagyok meggyőződve, hogy lesz itt esküvő.

Hogy jön ahhoz a családod, hogy ilyen szinten beleavatkozzanak az életedbe...??!

Házassági szerződés teljesen OK lett volna.

2021. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora hülyeség! És ha nem is tud a közelébe férkőzni a nő, vagy éppen elutasítja, mert nem az ízlése, vagy a bulira koncentrál, az mire bizonyíték?
2021. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem meg kezeltesd a bizalmi problémáidat és aztán kezdj kapcsolatba valakivel. Ha valaki így viselkedne velem, otthagynám a pitsába. Engem ugyan nem érdekel, milyen idióta teszten megyek át, ha a tetteim nem tanuskodnak eléggé arról, hogy elég megbízható és elég jó vagyok, akkor sajnálom, de nem vagyok rá kíváncsi, hogy valami lelki nyomorék ilyenekkel fárasszon.


És ezt úgy mondom, hogy nálunk az én családom volt a tehetősebb.


Tanulj emberismeretet, nem fog megártani egy kis intelligencia neked sem.

2021. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
A te családod sem az eszével gazdagodhatott meg... ilyen marhaságot rég hallottam. Ahol valóban nagy családi vagyon van ott minden úgy le van papírozva, hogy az új "betolakodó" távozáskor max egy bőröndöt vihet. Ne vicceljünk már.
2021. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
#12 Jó ötletet írt.Szerintem is mondd el neki, ha értelmes, akkor otthagy a francba.Épeszű ember nem akar ilyen degenerált családba beházasodni.Legalább tudni fogjátok, hogy neki nem kellett a családod pénze, mivel hogy neked nincs.
2021. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább megfordïtanám a dolgot: ha te valóban szereted és valóban hűséges vagy hozzá, akkor kiállsz mellette a sznob hitvány féreg családoddal szemben. Ha nem, akkor csak nyalj otthon és engedd el szerencsétlent még azelőtt, hogy ezek a majmok tesztelgethetnék.
2021. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Jó véleménnyel vannak rólad a szüleid.Szerintük nem vagy olyan értékes ember, hogy azért legyen veled, mert szeret.Ezek szerint te is így gondolod.Miért is nem kerestek a köreitekben valami férjet neked, és akkor a pénzt adnátok a pénzhez?
2021. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
96%
Anyuka biztos magából indul ki, miután beszopta magát a családba 😂 szánalmasak ezek az emberek. Csak az félti ennyire paranoiásan a vagyonát, aki nem magának kereste meg.
2021. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!