Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság elötti hűség teszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság elötti hűség teszt?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Iszonyatosan szeretem őt, de tekintve, hogy gazdagabb családból vagyok való és ő nem, a szüleim nehezen tudják elhinni, hogy nem vonzza őt a pénzem. Én maximálisan megbízok benne. Hülyeségnek is tartom az efajta tesztet ha megvan a bizalom. Először házassági szerződést akart a családom, de most már le mondtak erről. Ehelyett a tudtom nélkül fel béreltek egy nőt aki le teszteli ma a páromat, hogy valóban hűséges e. Vissza már nem tudom fordítani a dolgokat és most rettegek, hogy a szüleim ezt tették a hátam mögött. De attól is, hogy ne adj isten a párom lesz hűtlen
2021. aug. 16. 12:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Ha valóban nem akarod, hogy így csináljanak a szüleid, szólj a párodnak, hogy mit csináltak.

Ha kíváncsi vagy, akkor dőlj hátra, és nézd a műsort... de lehet, a párod baromira nem fog örülni, ha ezt megtudja.

2021. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy vissza mar nem tudod forditani?? az a minimum, higy szolsz a pasidnak es nem pedig varaod olbetett kezzel a vegeredmenyt es hagyod, hogy ilyen megalazo helyzetbe keruljon. mar ha tenyleg bizol benne, de szerintem reszedrol sincs meg a bizalom.


a csaladod meg baromi gaz. en tuti kiverem a balhet es nem beszelnek veluk ezek utan, amig bocsanatot nem kernek. ezeknek az aljas huzasoknak arrol mar sokkal tisztabb es korrektebb egy hazassagi szerzodes. azzal mi is a baj?

2021. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Már nem tudok szólni se. Egyfajta legénybúcsús nap van ma kikapcsolt telefonokkal külföldön.
2021. aug. 16. 12:53
 4/41 A kérdező kommentje:
Direkt most mondta meg a családom, hogy ne tudjak szólni
2021. aug. 16. 12:54
 5/41 anonim ***** válasza:
77%

aha.. ez ordas nagy kamu akkor.

olyan nincs, hogy valakit nem lehet elerni. es ha veszhelyzet van? senki nem kapcsolja ki a telefonjat egy legenybucsu miatt.

2021. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elmúlt 2 év alatt csak megismerted annyira, hogy tudd, hogy szeret e vagy csak a pénz miatt van veled!
2021. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%
A házassági szerződésnek több értelme lett volna...
2021. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Én nem akartam egyiket se. Bízok benne. Nem véletlen nem mondták el. Tudták, hogy nem engedném. Semmi haszna nem lenne egy kamu sztorinak. Csak a kezemet koptatnám akkor. Megígértük egymásnak, hogy azon a napon nincs semmi más a barátokon kívül. Mert nekem meg a jövő héten lesz a leánybúcsum. Azt mondta ha gond van a hotelt hívjam. De onnan el mentek már.
2021. aug. 16. 13:06
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a családod ostoba, mint a föld. Ez mégis mire biztosíték? :D Hogy most nem dug félre, a legénybúcsún, amit egy olyan férfi, akinek az IQ-ja 60 fölött van, úgysem tesz meg, mert a jövendőbeli ezt tudja meg a legkönnyebben. Ettől még ugyanúgy tarthat majd szeretőt, és csal meg érzelmileg, ugyanúgy félrekefélhet 10 év házasság után, ha az ellaposodott.
2021. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
23%

Ezeknek azert sincs ertelme mert ha hutlensegbe is esne az még nem jelenti azt, hogy ez meg is tortenne akkor is, ha nincs bérelve senki.


Egy hűséges tipus is eshet hűtlenségbe aztan a saját maga lelkiismerete meg szétszedné..

Kár ezt eloidézni.



Amugy exem volt ilyen h csak a penzre hajtott.nalunk is csak a szuloknek volt ez gyanus.

En nem lattam.


Azutan viszont miutan szakitottunk meséltek csak a haverjai rola bővebben es azt is hogy masik novel is azert van most mert azok betették vmi csaladi valllalkozasba meg etc

2021. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!