Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság elötti hűség teszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság elötti hűség teszt?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Iszonyatosan szeretem őt, de tekintve, hogy gazdagabb családból vagyok való és ő nem, a szüleim nehezen tudják elhinni, hogy nem vonzza őt a pénzem. Én maximálisan megbízok benne. Hülyeségnek is tartom az efajta tesztet ha megvan a bizalom. Először házassági szerződést akart a családom, de most már le mondtak erről. Ehelyett a tudtom nélkül fel béreltek egy nőt aki le teszteli ma a páromat, hogy valóban hűséges e. Vissza már nem tudom fordítani a dolgokat és most rettegek, hogy a szüleim ezt tették a hátam mögött. De attól is, hogy ne adj isten a párom lesz hűtlen
2021. aug. 16. 12:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű: házassági szerződést köttök. a szüleid pénzéhez amúgy sincsen semmi köze. ha tied az ingatlan amiben éltek, akkor az ha házasság előtt is a tied, akkor nem tudja elvenni.
2021. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid költhetnének ügyvédre hülyeségek helyett. Kis hazánkban abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy ha megfelelően le vannak papírozva a dolgok, nem kell ilyen hülyeségeken hisztizni
2021. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, csak itt a drága nagymamám(nak nevezett entitás) küldött rá egy prostit az édesapámra (a fiára), hogy elcsavarja a fejét, és szakítsanak édesanyámmal.

Egyikük se tudott róla, utólag derült ki. Persze nem működött, apum udvariasan, de határozottan elküldte a nőt.


Eredmény: Drága Mama elveszítette az egy szem unokáját is. Jajjdesajnálom. Nem is láttam évek óta.

2021. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ehelyett a tudtom nélkül fel béreltek egy nőt aki le teszteli ma a páromat, hogy valóban hűséges e."

Ha nem kamu, hány évesek ezek az emberek, 12-13? :)) Mert ez kb. az a szint.

A szüleimnek eszébe sem jutna ilyesmi, de egy ilyen szituáción csak röhögnénk mind a ketten. Párom visszahúzódó alkat, ha már megcsalás, akkor sokkal veszélyesebb egy olyan nő, akit mondjuk régóta ismer, és bizalmibb a viszonyuk, mint egy hirtelen ott termő, illegető, seggriszáló maca.

Az érdeketekben inkább azt mondanám, hogy a családot vagy sürgősen leépíteni vagy tényleg megszakítani velük a kapcsolatot, ha boldog házasságot akartok, mert ha esküvő előtt ezt játsszák, akkor ez 5-10-20 év múlva sokkal durvább lesz.

2021. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
94%

"Szerintem meg kezeltesd a bizalmi problémáidat és aztán kezdj kapcsolatba valakivel."


Szerintem meg kezeltesd a szövegértési készségedet, mielőtt hozzászólsz valamihez.

2021. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Nem normális a családod..


És ha kiderül a dolog, és ha még esetleg el is vesz ezek után, normális férfi többet a családod közelébe sem megy..


Egyébként meg ha feltesszük hogy a pénz érdekli, a szerződés jobb teszt lett volna, ha az ellen ágál, az gyanús.. de ha van egy kis esze, akkor nem fog csajozni vagy olyat csinálni ami szakításra ad okot, hiszen hülye lenne kockáztatni. Nem?

2021. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor én elgondolkodnék rajta a helyedben, hogy többet nem állok szóba a kedves családommal.
2021. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Házassági szerződés nélkül is tiéd váláskor, amit a házasság előtt vettél te vagy alatta kapsz vagy örökölsz a szüleidtől.
2021. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
68%
Szép mese
2021. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Majd várjuk a fejleményeket !!!

Ha tvben is közvetítve lesz szóljál 😄

2021. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!