Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valaki hordja a jegygyűrűjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki hordja a jegygyűrűjét, az a hűség jele?

Figyelt kérdés
Vagy nem feltétlenül kell ebből következtetést levonni?

2019. ápr. 4. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. Gyakorlatilag nem feltétlenül. Van, aki hordja és mégis félrelép. Van, aki nem hordja és mégis hűséges.
2019. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Igen, az a hűseg jele.

Deha valaki hem hordja, az is lehet.

Akkor meg egyértelműbb dolog, ha van jeggyűrűje, de néha néha “leveszi”. Akkor ott vmi svindli van.

2019. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még eljegyezve így sose volt még jegygyűrűm, de volt csak ékszerként gyűrűm, viszont gépelésnél zavar, jegygyűrűt is simán levenném, pusztán praktikussági, kényelmi okokból, nem jelent semmi mást.
2019. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
79%
Nem hordom, de ehhez semmi köze a hűséghez, sokkal inkább a higiéniához.
2019. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hűségesebb ember nincs a világon, de szinte soha nem hordom a jeggyűrűm. Nem tudom elviselni magamon, pár óra után már szörnyen idegesít, hogy rajtam van és inkább leveszem. Ez bármilyen gyűrűre igaz. De ettől függetlenül imádom a párom és sosem csalnám meg. Biztos vagyok benne, hogy ennek a fordított verziója is létezik.
2019. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan nővel dolgom, aki házas volt, de rajta volt a gyűrű ettől függetlenül. Nem csak velem lépett félre.
2019. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Pro és kontra


Hordani jó, mert


1.Eszmei értéke van

2.Motívum, emlékeztető, jó érzés tudni, hogy mit is jelent


Hordani szar, mert:


1.Számomra például kényelmetlen bármilyen ékszert tartósan viselni

2.Bizonyos fémek szétcseszik a bőrömet (ezért nem hordok karórát sem)

2019. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a gyűrű nem hordása =/= a hűtlenség. A kérdésem az volt, hogy ha valaki hordja, akkor az a hűség jele-e, vagy ez még nem jelent semmit?
2019. ápr. 4. 22:26
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy házas. A házasok általában jeggyűrűt viselnek. Milyen meglepő!
2019. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Honnan jönnek ezek az okos kérdések?


Semmi köze hűséghez. Azt jelenti, hogy házas. Vagy házas volt.

2019. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!