Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valaki hordja a jegygyűrűjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki hordja a jegygyűrűjét, az a hűség jele?

Figyelt kérdés
Vagy nem feltétlenül kell ebből következtetést levonni?

2019. ápr. 4. 21:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, de azért jó lenne

Az én apám jeggyurruvel kb négyszer csalta meg anyámat különböző csajokkal, szoval nem

2019. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
20 éves korom óta hordok arany karikagyűrűt, de sosem voltam házas, sőt még jegyes sem!
2019. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

:)))

Hány éves vagy?

A legtöbb férfi.számára csak egy gyürű.

Annyi hogy van aki leveszi, van aki nem ha nőzik.

Ritka a kivétel.

2019. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, legalábbis a gyakorlat ezt mutatja.
2019. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jelzés a többi ember felé, hogy összekötötted az életet egy másik emberrel.

Van aki ezt tiszteletben tartja és van aki nagy ívből tesz rá.

Bár házas vagyok, de nagyon ritkán van rajtam a gyűrű, mert zavar a munkámban és már korábban is megsérült és javíttatni kellett. Ha a feleségemmel megyek rendezvényre, együtt jelenünk meg, akkor mindig rajtam van.

2019. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem bírja lehúzni...
2019. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted a hűség jele, akkor mi történik, ha megcsalás közben is rajta van? Akkora paradoxon, hogy fekete lyuk keletkezik?
2019. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az én munkámban pl balesetveszélyes. Alap, hogy levenném, ha lenne.
2019. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia számomra igen, a hűség jelképe. Illetve jelzés a társadalom/férfiak felé, hogy házas vagyok, meg se próbáljon közeledni. Én szeretem hordani, fontosnak tartom. Mondjuk én alapból régimódi vagyok. Férjem is hordja, reggel felveszi. Itthon én sem hordom, mosogatás, takarítás stb zavar. Egyéb dolgok közben balesetveszélyes, én pl munkahelyen beakadtam vele, majdnem leszakadt az ujjam. Én voltam a hibás, mert nem tartottam be a szabályt : vagy levenni, vagy leragasztani kell. Utóbbit választottam.

31/n

2019. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy a gyűrű nem hordása =/= a hűtlenség. A kérdésem az volt, hogy ha valaki hordja, akkor az a hűség jele-e, vagy ez még nem jelent semmit?


Megkaptad a valaszt, csak ezekszerint nem ertetted egyiket sem??? Pedig azt felteteleznem aki tud irni es olvasni az ertelmezni is tud. Mint ahogy a gyuru is jelent valamit.

De mint irtak nem jelenti azt, hogy huseges az illeto feltetlen. Igy mar erted, vagy lassabban mondjam?

2019. ápr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!