Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek mennyit segít a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit segít a férje otthon?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 07:36
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
70%
34, hagyd irigy mint a fene..
2021. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
83%

25-ös válaszoló vagyok, a párom fizikai munkát végez. Nem a leghajtósabb napjain megy ki felásni a kertet, és kész. A konyhapult letörlése, a maga után elpakolás, gyors bevásárlás nem nagy energiaigényű feladat, nagyobb takarítást/kertészkedést meg úgyis hétvégére időzítünk. Éppen így gondoltam, hogy kapacitásfüggő. Amelyikünknek több energiája és ideje van, az csinálja meg az aktuális feladatot általában.

Nálunk nem divat hogy "nő létére" kelljen többet güriznie valakinek.... mi inkább a 21. században élünk és úgy csináljuk ahogy praktikus. :)

2021. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
0%
Valaki kis naiv megkerdezte.Miert marad a ferjjel, ha az here? Hajajj a noknek nagyon fontos am a kozos kassza. Namost ha apuci oda 3-4-szer tobbet tesz mint anyuci akkor meg a hazi munkat is O csinalja? Nem rossz megosztas.
2021. máj. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Kár volt fel tenni a kérdést!Itt olyan sötétek vannak mint az éjszaka.Nem vagyok kíváncsi több válaszra
2021. máj. 27. 06:41
 45/48 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, jól értelmezem, most a válaszolók sötétek azért, mert neked lusta a párod? Vagy nem értem, mire gondolsz sötétek alatt....??
2021. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
89%
#45 Pontosan ez a problémája a kérdezőnek :D Nem is értem, hogy a kérdésre adott válaszok alapján hogyan lehet kitalálni, hogy ki mennyire sötét, de neki sikerült. Gondolom azt várta, hogy mindenki mártírkodik majd mint ő, hogy rabszolgaként van tartva, osztán mégse így lett.
2021. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
89%
44, de szerencsere te világítasz köztünk🙂
2021. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
81%
Ha a kérdező ostoba, mint a cipőtalp, akkor nem lehet mit csinálni.
2021. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!