Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek mennyit segít a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit segít a férje otthon?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 07:36
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
95%

Nálam az első pillanattól kezdve tisztasor volt, hogy a háztartás közös, mivel mindketten 8 órában dolgozunk ráadásul elég hasonló munkát. Nem segít, hanem kiveszi a részét, ez így normális.

Amúgy bocs, de ezt csinálta amikor még nem volt gyerek, nem? Amikor még csak pár hónapja éltetetek együtt akkor is ilyen volt, nem? Ha akkor nem volt gond, akkor most már kár a szóért.

2021. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
15%
Külsőre relatív jóképű volt, a többi lényegtelen. Addig fel se tűnt hogy ilyen hisz sármmal levette a nőt a lábáról. Középkor felé már őszül kopaszodik hízik, a korábban lenézett hapsikkal szembeni előnye elvész és ezért jelentősebb lesz a személyiség ezen hibája pl.
2021. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mázlim van. Mivel élt előttem egyedül, így ő is kiveszi a részét. Bár tény, hogy többet csinálok én, de ő meg a kertben csinál többet. Viszont, ha látja, hogy épp elmaradt a felmosás, akkor megcsinálja. Mosogatógép ki- bepakolás, vagy épp kiteregetés, mosás. Ha látja épp nincs rá időm megcsinálja. Mindketten nyolc órában dolgozunk, ő két műszakban, én reggeltől délutánig, 5 körül érek haza általában, de tanulnom is kell a gyerekkel, aki az enyém, nem közös, de vele is szívesen foglalkozik, bár már nagylány :)
2021. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alap, hogy nem segít, hanem közösen végezzük a teendőket. Nem vagyok sem bejárónő, sem szálloda.
2021. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk gyerek születéséig együtt csináltuk a házimunkát. Előtte egyedül élt, így nem volt neki ismeretlen. Aztán mikor nagyobb lett a gyerek, akkor valahogy belekényelmesedett abba, hogy én vagyok otthon, én takarítok, én főzök. Most mindketten dolgozunk (ráadásul én többet) és nehéz rávenni a házimunkára, ha sikerül is, akkor is nyögvenyelősen csinálja meg (pl 1 délelőtt kell, hogy a 60 nm lakást kiporszívózza). Nagyon ellustult és hiába piszkálom, én vagyok a házisárkány és ő a szent. Nem tudom meddig húzzuk még így.

A gyerekkel elvan, és a bevásárlás az ő dolga, mert ő használja az autót, így munka után gyerek nélkül elugrik a boltba.

2021. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

#15

Mondd, hogy mostantól az lesz, hogy nagyon kimerült vagy, es ezért fel kell mondanod a munkahelyeden

2021. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Ettől a segít szótól kikészülök..segíteni pl. a szomszéd néninek szoktunk felhozni a bevásárlószatyrát .

Nálunk alap hogy mindketten házimunkázunk, max felosztjuk, én szeretek fürdőt takarítani, ő meg nem. Valószínű nekem hamarabb tűnik fel hogy meg kell csinálni valamit, de ez nem jelenti azt hogy csak nekem kell. Nem fogok cselédesdit játszani, szóval inkább vállalom a kupit is hátha észreveszi( nyilván nem hatalmas retekre kell gondolni) de pl direkt hagytam a ruhaszárítón a cuccokat, igazaból elvolt ő is itthon, miért mindig én szedjem le, főleg ha én rakom be mosni(jó nyilván 2 mozzanat berakni, de akkor is).

Nyilván amikor szegény össze vissza dolgozott, volt hogy napi 14 órákat, alig volt szabadnapja vasaltam is a munkaruháját meg minden. Én akkor suliba jártam még, szóval alap volt hogy arra nekem volt időm,megcsinálom.

Szerintem csírájában kell elfojtani a lustulást, de ugy erzem magamon hogy én is elnyomom ezt a berögződést hogy ha nincs megcsinálva valami akkor idegeljem magam rajta. Akkor majd meg lesz máskor.

2021. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
89%
Segít? Nem kisgyerek, nem segít, hanem kiveszi a részét a dolgokból. Ugyanúgy felsöpör, felmos, elmosogat, porszívózik, WC-t pucol, sütőt takarít, ablakot töröl, mint én, van saját irodája amit csak ő tart rendben. Főzni nem szokott, de azt én pl. imádok és mindketten jobban is járunk vele :D Élt egyedül, tudja, hogy ezek a dolgok nem csinálják meg magukat és mivel ugyannyit dolgozunk teljesen alap, hogy nem várja el a kiszolgálást.
2021. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
7#nekem is írt valami nyomi privátban,hogy ő takarítana nekem.😡😤
2021. máj. 25. 11:52
 20/48 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az enyém nem segít,nem veszi ki a részét bárhogy is nevezzük.El megy reggel 6 kor ,haza jon este hat.Nem is várom el tőle,de mikor itthon van sem segít és nagyonnidegesítő tud lenni,mikor én kapkodok,azt sem tudom mit csináljak,ő meg fekszik.Ezen kívül nem tudok rá rosszat mondani,szorgalmas,nem lusta,csak itthon. :/
2021. máj. 25. 11:55
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!