Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek mennyit segít a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit segít a férje otthon?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 07:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
23%
Semmit. 😊 De nem bánom, mert abban az időben, amit házimunkára forditana, inkább pénzt keres. Emiatt én dolgozom MUNKAHELYEN 6 orában....ő 12órakat a gép előtt. A masik 6 oram a ház, meg a gyerekek koruli teendők
2021. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
68%
nekem semennyit nem segített, gyerekkel sem foglalkozott. Akkor bántam, most örülök neki mert válunk. Vinné a gyereket hogy ne kelljen fizetni, de pont ezért nincs is esélye. Tartsd a kontrollt magadnál végig, hívj titokban takarítót az ő pénzén.
2021. máj. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hát én nagyon szeretem és tény,hogy alig van itthon,de mikor több napig itthon van,akkor sem segít.Szombaton is főztem,teregettem,mosogattam,porszívóztam és még a gyerekre is néztem közben.Mikor szolok neki figyel a gyerekre,de hozzá teszi h.ő nem pihenhet.Én meg úgy érzem magam mint egy cseléd.Szívesen csinálom,csak néha besokalok. :(
2021. máj. 25. 08:07
 4/48 anonim ***** válasza:
88%
Mindenben, szinte 100% ő főz, de emiatt én vállaltam hogy én takaritok, mosok. Bármi van megcsinálja, igyekszem én többet vállalni mivel az én munkám könnyebb. Nekünk jó igy.
2021. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
40%
Szokott, de nincs benne köszönet, mert ha mondjuk elmosogat, akkor közben üvölt, hogy csak ő csinál itthon bármit. Főzni nem tud, de kritizálni annál inkább.
2021. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
86%
Amíg volt férjem, semmiben segített. Nem lesz még egy.
2021. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
76%
Miért kaptam privát üzenetet? Nem akarok ismerkedni és cserélni sem.
2021. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
81%

Azt nem értem, hogy ha valakinek nem tetszik hogy a férfi here otthon, akkor miért marad vele. Nekem nincs férjem, de nem tudom elképzelni hogy ne közösen gondoskodjunk a háztartásról. Nem besegíteni kell, mert nem szívességet tesz, ő is ott lakik.

Nem kérdőjelezem meg hogy van akinek működik hogy a nő htb/részmunkaidős és mellette viszi a háztartást, az rendben van ha nekik úgy jó. De teljes munkaidő + teljes háztartás = cseléd élet

2021. máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%

En fozok szinte mindig, o mosogat takarit mos stb. egyszeruen ki nem allhatom a legtobb hazimunkat de fozni nagyon szeretek. O fozni nem szeret szoval jo par vagyunk. Gyerek kozos mikor ki mit.

F

2021. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
15%
Nem segít de én tanulok és így jobban van mellette időm. Ha megyek dolgozni én is teljes állásban akkor Nemtudom hogy lesz.
2021. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!