Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek mennyit segít a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit segít a férje otthon?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 07:36
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
És te is dolgozol ezek mellett?
2021. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3 napot dolgozik 14 órában, a többi nap otthon van, felkelti a nagyobbik gyerekünket (8,5 éves), elkíséri suliba, utána bevásárol, hazajön nagyjából kipakolja a cuccokat, és kávéval kelt, megreggelizteti a kicsit (16 hónapos), aztán vagy lemegy a postára, vagy kiporszívóz, közben szoktam indítani mosást, ha lejár átrakja a szárítóba, főzni én szoktam, de az alapanyagokat megpucolja/összevágja, amíg megfő a kaja lemegy sétálni a kicsivel, délután megy a nagyobbikért a suliba, van, hogy akkor is viszi magával a kicsit, aztán kB 2 órát lent vannak a játszótéren, van, hogy a kicsit közben felhozza haza, és elmennek bringázni egyet a nagyobbal... Este ha nem dolgozós napja van, megfürdeti a kicsit, és másnapi kaját készíti össze a nagyobbiknak. Ha nincs iskola gyakran elmennek kirándulni a nagyobbik gyerekkel, vagy átmennek hármasban a szüleihez.
2021. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem segít. Hanem elvégzi a házimunka rá eső részét a közös háztartásban.
2021. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
76%

#20

Ne csináld meg....aztan 1-2 nap alatt majd feleszi a mocsok a lakást...akkor hátha észbe kap

2021. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit nem "segít", csak simán, magától értetődően kiveszi a részét igazságos arányban az itthoni teendőkből.

Igazságos arányban értsd: egy éve pl home office-ban vagyok, így én végzek valamivel több házimunkát, mert egy gyors porszívózás belefér olykor napközben. Előtte én sokkal többet utaztam munkába mint ő, akkor pedig ő vállalt kicsit többet, mire hazaértem addigra kipucolta a fürdőt, hasonlók.

Igyekszünk mindig az alapján elosztani a feladatokat, hogy kinek van több kapacitása. Mi ezt nem segítségnek fogjuk fel, hanem alapfeladatnak.

2021. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon költöztünk össze párommal, nem lakott előtte egyikünk se külön. Eleinte párom úgy gondolta, hogy a házimunka női munka. Aztán felvilágosítottam, hogy ha a házimunka mint olyan "női munka" , akkor a pénzkeresés a "férfi munka". És mivel én is kiveszem abból a részem, lesz szíves ő is kivenni az ő részét itthon. Megértette, elfogadta és azóta ki is veszi a részét :)
2021. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
93%
Fuu én is felcseszem magam ezen a besegít szón. Mi ő, valami kisgyerek, akit tanítgatni kell? Nálunk első perctől munkamegosztás van, sose volt probléma, teljesen természete. Az biztos, hogy hamar vége lett volna a kapcsolatnak, ha hisztériázik ezen. És valaki ezt évekig elviseli? Nektek semmi önbecsülésetek nincsen? Minek kell kiszolgálni? Mi ő, valami sérült?
2021. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Én másfél éves gyerekkel vagyok itthon.Ahogy elbézem a válaszokat,senki nem írta h.a férje fizikai munkát végez.El megy reggel hatkor és pl.most még nincs itthon.Nekem nem a hétköznapokkal van bajom,hanem azzal mikor itthon van.Akkor sem segít.Nagyon ritkán ha van kedve főz,meg ha szolok neki el van a gyerekkel.Hogy miért vagyok vele?Miért?Azért mert nem segít hagyjam el?Nincs tökéletes ember,és ezen kívűl más hibája nincs.Azt hiszem így kell el fogadnom
2021. máj. 25. 17:14
 29/48 anonim ***** válasza:
80%
Én nem is mélyítettem volna a kapcsolatot el ilyen emberrel, mert alapvető dolgokban nem egyezik a véleményünk. De akkor most mit akarsz, mit csináljunk? ÓÓÓ hogy csak annyi hibája van, hogy a szolgájának néz, akinek ki kell nyalnia a seggét, de egy szalmaszálat nem tesz keresztbe? Vagy hogy annyi empátiája van, hogy ő döglik a tv előtt, te meg robotolsz körülötte, és le se tojja? De jó, hogy nincs más hibája :D
2021. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
91%
Ha szólsz neki elvan a gyerekkel? :O Milyen jó apa is lehet... Megcsinálni volt esze, nevelni nem... Milyen áldott jó aranyember
2021. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!