Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha fiatalon házasodnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatalon házasodnál az egyetem alatt, Te hogy vennéd fel a férjed nevét?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagy, és házasodsz. Milyen módon vennéd fel a párod nevét? (Én már eldöntöttem, csak érdekel, Ti hogyan döntenétek.😊)

2021. máj. 13. 21:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarok ilyen kötekedőnek tűnni, de elég gyerekesen hangzik élethelyzethez kötve felvenni/nem felvenni a házastárs nevét...

Én egyébként minden élethelyzetben megtartanám a leánykori nevemet.

2021. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Igaz nem vagyok egyetemista de a kor hasonlo. En kotojellel veszem fel majd a nevet (pl Nagy-Toth Brigitta)
2021. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit kötekedő vagy, de nem baj.😇 Egyszerűen feltettem az élethelyzetemből egy kérdést. Manapság úgy láttam, hogy a "kötőjeles" vezetéknév felvétel nagyon trendi, ezért írtam ki, hogy lássam, a válaszadók közül van-e valóságalapja a felvetésemnek.😊 De végső soron válaszoltál, ezt pedig köszönöm☺
2021. máj. 13. 22:01
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Férjem: Kovács József

Én: Kiss Mária


Én a házasság után: Kovácsné Kiss Mária.

2021. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Én nem venném fel. Nem tudom hogy az egyetemnek mi jelentősége van itt.

22L

2021. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
3 Nem kötekedni akartam, csak teljesen lényegtelen és értelmetlen a kérdés szempontjából, hogy egyetemre jársz. Látod, az #5 válaszoló sem érti.
2021. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Én sem fogom felvenni a férjem nevét.

23/l

2021. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Mi pár hónapja házasodtunk úgy, hogy mindketten egyetemisták vagyunk... :D Megtartottam a nevemet!

Neked kérdező, mire esett a választásod?

2021. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Én meg fogom tartani a nevem. Anyukám is megtartotta. (A szüleim együtt vannak és nagyon boldogok ma is)
2021. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan ismerősöm aki az adminisztráció elkerülése érdekében gondolkozott rajta, hogy csak később változtasson nevet, meg egy olyan is, akinek a párja leendő phD fokozata miatt jutott eszébe, hogy várna még esetleg.

Talán emiatt lehet releváns az egyetem.


Én megtartanám a sajátomat egyébként.

2021. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!