Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes új életet kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Belefáradtam a házasságomba.48/nő vagyok,gyerekünk közös nincs.

Unom az életünket,unom a férjemet,nem találok a közös életünkben már örömöt.Belefáradtam az alkalmazkodásokba,szeretnék jobban azt csinálni amit én akarok.

De ha elválnék az egyedülléttől is félek annyiban,mi lesz ha beteg leszek,ki segít,hogyan leszek meg anyagilag.

Eljátszom a gondolattal hogy másik férfi mellett boldogabb lennék,persze ebben nem vagyok biztos.Főleg ha ott is annyi mindenben alkalmazkodni kellene,és például a szexet is gyakrabban szeretné mint ahogy jelenleg is ez van.

Lépjek szerintetek vagy maradjak?


2021. ápr. 21. 17:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
En ismertem egy ilyen ferfit akinek nagy volt a libidoja. Naponta akar tobbszor is. A papucsa, szolgaja, cseledje a felesegenek. Merhogy, hol talalna meg egy ilyen not, aki akkor tartja oda neki amikor o akarja.
2021. ápr. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

31 nahát az én férjem nemcsak a szexet várja el,hanem az itthoni feladatokat is.Főleg a főzést ami a legidőigényesebb.

Ebbe untam bele,mert mi is nekem a jó mellette így.Egyedül az anyagi

biztonság ami pozitív.Egyébként csak elvárások vannak.

2021. ápr. 22. 11:42
 33/33 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne teljesítsd. Ülj le vele, beszéld meg, hogy ez neked így nem jó, helyette ezt és ezt szeretnéd. (Utóbbi nagyon fontos.) Majd pedig változtass is. Kezdj el élni, úgy, ahogy te szeretnél. Ne feltétlenül ellene cselekedj, a saját egyensúlyodat találd meg. Ha ettől most egy kicsit rumlisabb lesz a lakás, vagy csak heti háromszor esztek főtt vacsorát, annyi baj legyen. De legalább próbáld megtalálni magad mellette, ne rögtön eldobd. Úgy könnyebb a változtatás, ezt tudom, és megkönnyebbülnél, szinte magától menne, hiszen bele is vagy kényszerülve egy új helyzetbe, de ha úgyis az a végső megoldás, előtte legalább próbáld meg megtenni ezeket a változtatásokat (amikről feltételezed, hogy ha elhagynád a férjed képes lennél megtenni) még a férjed mellett is.
2021. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!