Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes új életet kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Belefáradtam a házasságomba.48/nő vagyok,gyerekünk közös nincs.

Unom az életünket,unom a férjemet,nem találok a közös életünkben már örömöt.Belefáradtam az alkalmazkodásokba,szeretnék jobban azt csinálni amit én akarok.

De ha elválnék az egyedülléttől is félek annyiban,mi lesz ha beteg leszek,ki segít,hogyan leszek meg anyagilag.

Eljátszom a gondolattal hogy másik férfi mellett boldogabb lennék,persze ebben nem vagyok biztos.Főleg ha ott is annyi mindenben alkalmazkodni kellene,és például a szexet is gyakrabban szeretné mint ahogy jelenleg is ez van.

Lépjek szerintetek vagy maradjak?


2021. ápr. 21. 17:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
21%
Férfi és még szexelni is akar? Tűrhetetlen.
2021. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Gondolom 1 te is pasi vagy,még cinikus is.Tudom hogy egy férfinak szüksége van szexre,a mód ami nem mindegy.

Hogy erőlteti,elvárja,vagy nagyobb szabadságot hagy a nőnek.

Tudod a kötelezőség megöli a vágyat,legalábbis én ezt tapasztaltam.

2021. ápr. 21. 17:53
 3/33 anonim ***** válasza:
15%
Kemény világ van az egyedülállóaknak
2021. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz többet magaddal, csináld azt, amit te szeretnél. Mi akadályoz meg ebben? Kezdj el izgalmasabb életet élni - egyelőre a férjed mellett. Ha ennyire életunt vagy, akkor ha egyedül leszel is mindenképp változtatnod kéne, ezeket a változtatásokat próbáld meg megtenni most.
2021. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Igazad van 4-es,teljes mértékben.

Annyi hogy korlátaim vannak a férjem mellett,időben is hiszen itt a háztartás.

2021. ápr. 21. 18:02
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek nincs keze, vagy mit befolyásol a háztartás?

Egyébként nem érzed az ellentmondást? Miből gondolod, hogy majd öreg korodban ápol, ha rászorulsz, ha már most is a cselédje vagy?

2021. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Élj egyedül és tarts barátot, sokkal jobb.
2021. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
8%
2, Tudod nem minden nő éli meg kötelezettségnek a normális nemi életet. 🙂
2021. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az apolonod akarna lenni, de edes vagy.
2021. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

ha lépsz, tudd, hogy normális pasit találni a mi korunkban majdnem hogy lehetetlen, főleg online. A pasik 95%a csak szexet akar, ellenben ha elég nyitott vagy, akkor eléggé föl tudod turbózni a szexuális életedet. Ha akarsz még erről beszélni, privizz nyugodtan rám.

48n

2021. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!